Vali Demir, Şampiyona Altın Hediye Etti

Uşak Valisi Salim Demir, Macaristan'ın Györ kentinde düzenlenen 2017 Avrupa Olimpik Gençlik Yaz Festivali'nde 1500 metrede altın madalya kazanan milli atlet Mehmet Çelik'e altın hediye etti
Vali Demir, Şampiyona Altın Hediye Etti

Vali Demir,  Avrupa Olimpik Gençlik Yaz Festivali'nde 1500 m’de altın madalya kazanan milli atlet Mehmet Çelik ile antrenörü Ali Yılmaz’a altın hediye etti.

İl Genel Meclisi toplantı salonundaki törende bir konuşma yapan Vali Salim Demir şunları ifade etti:” Sporcumuz Mehmet Çelik, örnek bir sporcu. Ülkemizi, Avrupa Atletizm Gençlik Olimpiyatı’nda en iyi şekilde temsil ederek altın madalyayla yurda dönmesiyle ülkemizi özellikle de Uşak’ımızı gururlandırmıştır. Avrupa Şampiyonu olmadan önce de Türkiye ve Balkan şampiyonlukları bulunan sporcumuzun, onu titizlikle çalıştıran Antrenörümüz Ali Yılmaz ile önümüzdeki dönemlerde de çok güzel başarılar elde edeceğine inancım tamdır. Bizler, tüm sporcularımıza ve hocalarına destek olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı belirterek, kıymetli sporcumuzu ve değerli antrenörünü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. “ dedi.