Vali Demir, Kavgada Yaralananları Ziyaret Etti

Uşak Valisi Salim Demir, Karahasan köyünde dün iki grup arasında çıkan silah ve bıçaklı kavgada yaralananları hastanede ziyaret etti.
Vali Demir, Kavgada Yaralananları Ziyaret Etti

Vali Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal, Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ile Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine giderek Karahasan köyünde meydana gelen silahlı ve bıçaklı kavgada yaralananları ziyaret eti. 

Yaralıların sağlık durumları ile ilgili bilgi alan Vali Demir, daha sonra kavgaya karışan tarafların yakınlarını bir araya getirerek sakinleştirmeye çalıştı. 

Kurban Bayramı'nda yaşanan olayın üzücü olduğunu belirten Demir, "İki kardeşimizin hayati tehlikesi sürüyor, doktorlar gereken müdahaleleri yapıyor, durumlarının iyiye gittiğini söyleyebilirim. Jandarma ekiplerimiz olaya hakim, gerekli soruşturma tüm titizliğiyle sürdürülüyor. Keşke böyle bir olay meydana gelmeseydi ancak bundan sonra sakin olup soruşturmanın sonucunu beklememiz gerekiyor. Olayla ilgili şu ana kadar 3 kişi gözaltına alındı." dedi.

Kavgaya karışan tarafları dinleyen Vali Demir, daha sonra hastaneden ayrıldı.

 Uşak merkeze bağlı Karahasan köyünde aralarında husumet bulunan 2 aile arasında silah ve bıçaklı kavga çıkmış, 2'si ağır olmak üzere 8 kişi yaralanmıştı.