Uşak Bilecik Afyonkarahisar Eskişehir ve Kütahya! 5 il için yeni karar SİL BAŞTAN değişti

Türkiye'de gelişen teknoloji hayatı kolaylaştırmaya devam ederken Uşak, Bilecik, Kütahya, Eskişehir ve Afyonkarahisar için yeni karar alındı. Artık böyle yapılacak...
Uşak Bilecik Afyonkarahisar Eskişehir ve Kütahya! 5 il için yeni karar SİL BAŞTAN değişti

Uşak Bilecik Afyonkarahisar Eskişehir ve Kütahya! 5 il için yeni karar SİL BAŞTAN değişti - Teknoloji her geçen gün biraz daha gelişirken OEDAŞ'ta gelişen teknolojiyi kendi sistemlerine entegre etmeye devam ediyor. Kurum tarafından yapılan açıklamada elektrik dağıtım hizmeti verilen 5 ilde geçerli olacak yeni karar açıklandı.

UŞAK DAHİL 5 İLDE ELEKTRİK FATURASI ABONELİK VE İPTAL İŞLEMLERİ DEĞİŞTİ!

Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende, abonelik işlemlerini hizmet verdiği beş ildeki Müşteri Hizmet Merkezleri’nin yanı sıra dijital kanallar, çağrı merkezi ve e-devlet platformu üzerinden de yapmayı sağlıyor. Bu sayede Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’taki tüketiciler oturdukları yerden abonelik başvurularını veya abonelik iptallerini (tahliye) gerçekleştirebiliyor.

Yılın ilk yarısında yaptıkları abonelik sözleşmelerinin yüzde 98,1’ini, abonelik iptali başvurularının ise yüzde 88,8’ini dijital kanallardan gerçekleştirdiklerini söyleyen Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende Direktörü Cihan Tunç Ertunç, “Taşınma, tayin, eğitim veya diğer sebeplerle şehirlerimize taşınan, şehirlerimizden ayrılan veya bulundukları şehir içinde evini değiştiren tüketicilerimiz, elektrik abonelik işlemlerini bu kanallardan da hızlı ve kolayca yapabilir” dedi.

Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende’nin uzaktan abonelik işlemleri www.oepsas com tr adresindeki ‘Online İşlemler’ bölümünden, 0850 933 3 999 numaralı çağrı merkezinden işlem yapılabilecek. Sunulan kolaylık belirtilen tüm işlemlerde geçerli olacak. Abonelik işlemi bu sayede artık teknoloji kullanılarak evden çıkmadan çok daha kolay bir şekilde halledilebilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı