Sadece 5 gün kaldı! 24’lü tuvalet kağıdı bedava verilecek

Tuvalet kağıdı son yıllarda fiyatın en çok arttığı ürünlerin başında geliyor. Aktarılan son habere göre temizlik fırsatları adı altında yapılan o kampanyada vatandaşlara bedava 24’lü tuvalet kağıdı verilecek. İşte detaylar..
Sadece 5 gün kaldı! 24’lü tuvalet kağıdı bedava verilecek

Ofis malzemeleri noktasında en sık tercih edilen markaların başında gelen Avansas yeni bir kampanyanın detaylarını duyurdu. Kampanyadan yararlanacaklar için 24’lü tuvalet kağıdının hediye olarak verileceği belirtildi.

1000 TL’LİK ALIŞVERİŞ ŞARTI VAR

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin en az 1000 TL’lik alışveriş yapması gerekiyor. Her müşterinin kampanyadan sadece 1 defa yararlanabileceği belirtildi. Geçtiğimiz yıllardan bu yana fiyatların hızla artması sebebi ile vatandaşlar özellikle tuvalet kağıtlarındaki kampanyaları yakından takip ediyor.

KAMPANYA KOŞULLARI AÇIKLANDI

15 Temmuz 3.59’a kadar devam edecek olan kampanyanın detayları şu şekilde sıralandı:

Kampanyadan faydalanabilmek için üyelik türünüzün kurumsal olması ve üye girişinizin yapılmış olması gereklidir.

Kampanya dahilindeki ürünler içinden seçtiğiniz ürünü hediye olarak almak için minimum sepet tutarını sağlamalı ve ilgili ürünün promosyon kodunu sepet sayfasında yer alan ‘’Promosyon Kodu alanına girmelisiniz. Promosyon kodunuzu girdiğinizde hediye ürün sepetinize otomatik olarak eklenecektir.

ekran-goruntusu-2024-07-10-143448.png

Kampanyadan yararlanmak için minimum 1.000 TL tutarında sepet oluşturmanız ve promosyon kodu alanına HDYKGT07 kodunu girmeniz gerekmektedir.

Avansas.com kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanılarak yapılan alışverişlerinizin iadesi halinde hediye ürün bedeli, iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.

KAMPANYA 15 TEMMUZ’DA SONA ERECEK

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin belirtilen bu şartları yerine getirmesi gerekiyor. 15 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan kampanyada şartları yerine getirmesi halinde 24’lü tuvalet kağıdı bedava olarak verilecek. Öte yandan yapılan açıklamada kampanyanın Avansas.com ve Avansas mobil uygulamasında geçerli olacağı açıklandı. Tuvalet kağıdı dışında farklı kampanyalar için Avansas’ın resmi web sitesini inceleyebilirsiniz.