İstanbul’da yaşayan herkes tedbirini alsın! Yarın sabah 09.00’da başlayacak akşama kadar devam edecek

İstanbul’da yaşayanlar hazırlıklı olsun! BEDAŞ tarafından yapılan açıklamada yarın gün içerisinde elektrik verilmeyecek ilçeler tek tek beli oldu. Buna göre sabah 09.00’da başlayacak elektrik kesintisi akşam saatlerine kadar sürecek.
İstanbul’da yaşayan herkes tedbirini alsın! Yarın sabah 09.00’da başlayacak akşama kadar devam edecek

İstanbul’da yaşayanlar hemen yarın için önlemini alsın. Çünkü elektrik kesintisi yapılacağı ve bölgelere göre değişkenlik gösterse de saatlerde süreceği belirtildi! Bu noktada açıklama yapan BEDAŞ hangi bölgelerde elektrik kesintisinin yaşanacağını açıkladı.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) İstanbul’da meydana gelecek 22 Eylül Cuma elektrik kesintisi ile ilgili açıklama yaptı. Buna göre elektrik kesintisi uygulanacak ilçe ve sokaklar da tek tek açıklandı.

SABAH SAATLERİNDE BAŞLAYACAK

İstanbullular için açıklamayı BEDAŞ yaptı. BEDAŞ, yaptığı açıklamasında elektrik kesintisinin ortalama olarak sabah 09.00 civarında başlayacağı ve akşam saatlerine kadar devam edecek. Ancak sizler hangi bölgeye yaşıyorsanız, BEDAŞ’ın sitesinden sorgulamanızı yaşadığını bölgeleye göre yapabilirsiniz.

2023/09/19/baskent-edas-elektrik-kesintisini-duyurdu-15-temmuz-cumartesi-ankarada-elektrik-kesintileri.jpg

BEDAŞ VE AYEDAŞ AÇIKLIYOR

Elektrik kesintilerini özellikle evden çalışan ve elektriğe ihtiyaç duyacak kişiler yakından takip ediyor. Bu sebeple BEDAŞ ve AYEDAŞ her hafta bölgelere göre önceden planlanmış elektrik kesintileri hakkında bilgi veriyor.

BEDAŞ, genel olarak İstanbul Avrupa Yakası elektrik kesintisi hakkında bilgi verirken, AYEDAŞ, Anadolu Yakası’ndaki elektrik kesintileri hakkında açıklama yapıyor. Elektrik kesintisi sorgulama işlemlerini ise düzenli olarak BEDAŞ ve AYEDAŞ internet siteleri üzerinden yapabilirsiniz.

22 EYLÜL İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ

BEDAŞ’ın yaptığı açıklamaya göre 22 Eylül Cuma İstanbul elektrik kesintisi özellikle Fatih bölgesinde meydana gelecek. Saat 09.00 civarında başlayacak olan elektrik kesinti akşam saatlerine kadar devam edecek. Fatih’in bazı bölgelerinde ise kesinti öğle saatlerinde başlayıp akşam 20.00 civarında sona erecek.