Devlet kurumuna tecrübeli tecrübesiz 100 temizlik personeli alımı başladı!

Devlet kurumunda çalışmak isteyenler kamu personel alım araştırmasına hız kazandırdı. İŞKUR üzerinden yayımlanan son personel alım ilanın detaylarına göre başvurular başladı. 100 tecrübeli tecrübesiz personel alımına ilişkin detaylar haberimizde..
Devlet kurumuna tecrübeli tecrübesiz 100 temizlik personeli alımı başladı!

İŞKUR üzerinden yayımlanan son habere göre İstanbul Boğaziçi Yönetim A.Ş. bünyesine temizlik personel alınacak. 100 temizlik personelinin alınacağı personel alımına ilişkin başvuru şartları da tek tek açıklandı. İşte alımlara ilişkin merak edilenler..

Aktarılan son habere göre alımlar Boğaziçi Yönetim bünyesine yapılacak 100 temizlik personeli kadrosu için alımların daimi olacağı belirtildi. Başvuruların online olarak alınacağı alımlarda adayların başvurularının onaylanması halinde mülakat yer ve zamanının daha sonra duyurulacağı ifade eildildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuracaklar için başvuru bilgileri şu şekilde:

Başvuru Tarihleri: 18.03.2024 – 18.04.2024

Başvuru Adresi: Kariyer.ibb.istanbul (Genel Başvuru İlanı)

Adres: Yeşilköy, İstasyon Cad. No:81 , 34149 Bakırköy / İstanbul

Telefon: 0212 663 03 03

İlanda ek olarak mülakat yer, tarih ve saat için “Mülakat yer ve zamanı daha sonra duyurulacak” açıklaması yapıldı. Başvurusu onaylanan adaylar için bilgilendirmenin daha sonra yapılacağı belirtildi.

ekran-goruntusu-2024-04-12-104727-min.png

TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAK

Kamu bünyesinde çalışmak isteyenler için alımların temizlik kadrosu için olacağı açıklandı. 100 temizlik personeli için deneyim şartının aranmayacağı ve KPSS puan şartının olmadığı ifade edildi. Çalışmak isteyenlerin taşıması gereken şartlar haberimizde!

BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuruda bulunacak olan adayların belirtilen başvuru şartlarını taşıması gerekiyor. Yayımlanan ilanda genel başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

  • Temizlik alanında tecrübeli
  • Vardiyalı sistemde çalışabilecek
  • Tercihen hijyen belgesi olan

Başvuru için gerekli belgeler belirtilmemiş olup, adayların çalışma adresinin İstanbul geneli olduğu açıklandı. Mülakat yer ve zamanının daha sonra duyurulacağı belirtildi. Çalışacaklar için çalışma saatlerinin de vardiyalı olduğu aktarıldı. Tam zamanlı çalışmak isteyenler için son başvuru tarihi 18 Nisan olarak ifade edildi. Başvurular yukarıda ifade edilen genel başvuru linki üzerinden yapılabilecek.