CUMA MESAJLARI 2023 | En güzel, anlamlı, ayetli, dualı, uzun, kısa, resimli Cuma mesajları! Hayırlı Cuma mesajları

Sevdiklerinin bu mübarek gününü kutlamak isteyenler arama motorları üzerinden en güzel Cuma mesajları araştırması yapıyor! Cuma gününün maneviyatı bütün Müslümanlar için aynı öneme sahip! İşte en güzel anlamlı Cuma mesajları
CUMA MESAJLARI 2023 | En güzel, anlamlı, ayetli, dualı, uzun, kısa, resimli Cuma mesajları! Hayırlı Cuma mesajları

En güzel Cuma mesajları haberimizde! Duygularını ifade etmekte zorluk çekenler için en güzel Cuma mesajlarını derledik! Son dönemlerde WhatsApp Cuma mesajları araştırması hız kazandı. Sevdiklerinin mübarek Cumasını kutlamak ve onlara unutulmadıklarını hissettirmek isteyenler tercihini en güzel anlamlı ve ayetli Cuma mesajlarından yana kullanıyor.

screenshot-2.png

22 EYLÜL CUMA EN GÜZEL CUMA MESAJLARI

Cuma mesajları 2023 en sık araştırılan konular arasında! Küslerin barışmasına, aradaki maneviyatın daha da güçlenmesine vesile olan en güzel Cuma mesajları haberimizde! Akrabanıza, arkadaşınıza, eşinize, dostunuza ve sevdiklerinize gönderebileceğini en güzel Cuma mesajlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz. İşte 22 Eylül Cuma gününe özel en güzel, anlamlı, ayetli, dualı, uzun, kısa, resimli Cuma mesajları ve hayırlı Cuma mesajları şu şekilde:

Allah'ım; Yolda olana "Selâmet" Hasta olana "Afiyet" Darda olana "Metanet" Nasip Eyle.. Hayırlı cumalar.

-“ Allahım! Bilerek veya bilmeyerek isledigimiz hatalarimizi, günahlarimizi bagsla. BizlereMerhamet buyur. süphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.”

screenshot-3.png

Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

screenshot-4.png

Gözlerinizin sadece güzellikleri göreceği bir gün olsun. #hayırlıcumalar

Yerin, göğün, mülkün ve her türlü iyiliğin sahibi, Yüce Mevlam’ın ümidinizi kaybettiğinizde sizin için yazdığı kaderin, hayallerinizden daha güzel olduğunu hatırlatacağı, gönlünüzce bir gün olsun inşallah. Hayırlı cumalar.