Bahar Candan ve Nihal Candan kimdir? Candan kardeşler kaç yaşında, nereli?

Az önce gelen bir son dakika haberine göre Candan kardeşler kara para aklama iddiası ile gözaltına alındı. Bunun üzerine arama motorlarında Candan kardeşler kimdir, Bahar Candan kimdir, Nihal Candan kimdir? araştırmaları yapılmaya başlandı.
Bahar Candan ve Nihal Candan kimdir? Candan kardeşler kaç yaşında, nereli?

Yarışmada ünlenen ve daha sonra sosyal medya fenomeni olan Bahar Candan ve Nihal Candan kara para aklama iddiası ile gözaltına alındı. Candan kardeşler hakkında merak edilenler haberimizde

Önceki yıllarda stil yarışmasına katılan Candan Kardeşler kısa süre içerisinde gündemin en popüler isimleri arasında yerlerini aldı. Ancak Candan Kardeşlerin şu anki gündemde olma sebepleri kara para aklama iddiası! Candan Kardeşler için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunuldu. Sazan Sarmalı yöntemi ile pek çok kişiyi dolandıran bir suç örgütünün mensubu oldukları ve hatta bu örgütün gizli para kasaları oldukları iddiası gündeme bomba gibi düştü.

screenshot-5.png

NİHAL CANDAN VE BAHAR CANDAN KİMDİR?

Kardeşlerin kısa süre içerisinde gündem olması ile birlikte anında araştırma konuları olmaları da dikkat çekti.

Nihal Candan kimdir?

1995 yılında Mersin’de doğan Nihan Candan eğitimini İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. İşte Benim Stilim programında yarışan ve daha sonra Survivor’da yarışan Nihal Candan lüks yaşamı ile dikkat çeken isimler arasında yerini alıyor.

Bahar Candan kimdir?

1998 yılında gelen Bahar Candan lisansını hukuk fakültesinde devam ettiriyor. Kardeşi gibi İşte Benim Stilim yarışmasında yarıştı. Daha sonra da Dondurma Gibisin isimli şarkısını seslendirdi. İki kardeşin lüks yaşamı bir dönem sosyal medyada gündem oluyordu.