Acun Ilıcalı Survivor All Star 2024 kadrosu için bombayı patlattı! Bu kadro reyting rekorları kırar

2024 All Star Survivor kadrosu için Acun Ilıcalı isimleri tek tek açıklarken Turabi, Ogeday, Nagihan, Damla, Sercan, Aleyna gibi çok sayıda isim yer aldı.
Acun Ilıcalı Survivor All Star 2024 kadrosu için bombayı patlattı! Bu kadro reyting rekorları kırar

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2024 kadrosu için bombayı patlattı! Bu kadro reyting rekorları kırar - Türkiye'nin en çok izlenen ve en soluklu yarışma programları arasında yer alan Survivor için Acun Ilıcalı yeni isimleri tek tek açıkladı.

Geride bıraktığımız sene All Star yarışması ile nefesleri kesen Acun Ilıcalı yeni sezon için de kolları sıvadı. Bu senenin All Star kadrosunda yine birbirinden yıldız isimler yer alırken açıklanan her isim bir reyting bombası olarak yorumlandı. İşte Survivor 2024 kadrosu için açıklanan isimler...

SURVİVOR 2024 KADROSU AÇIKLANDI! ALL STAR KADROSUNDA KİMLER VAR?

İşte Acun Ilıcalı tarafından açıklanan isimler:

Survivor All Star 2024’ün ilk yarışmacısı Nihat Altınkaya. O bir şampiyon. 2012’de Survivor’ı kazanan Nihat’a All Star’da başarılar diliyorum.

1.jpg

Nagihan Karadere Survivor All Star 2024’te. Hadi bakalım Nagihan. SMS yok, meydan senin. Görelim bakalım :)

2.jpg

Survivor 2017’nin şampiyonu Ogeday Girişken Survivor All Star 2024’te olacak. Yarışmalara konsantre bir Ogeday’ın iddiali bir yarışmacı olacağından şüphem yok. :)

3.jpg

Sevgili Aleyna Kalaycıoğlu Survivor All Star 2024’te bizimle birlikte olacak. Kendisine başarılar diliyorum.

4.jpg

Katıldığı sene performansıyla hepimizin takdirini toplayan sevgili Sercan Yıldırım Survivor All Star 2024 kadrosunda olacak. Başarılar Sercan..

5.jpg

Survivor All Star 2024’te Damla da bizimle olacak. Performansını her zaman takdir ettiğim Damla’nın yarışmanın favorilerinden olacağına şüphem yok. Başarılar Damla.

7.jpg

Daha öncede 2 kere Survivor yarışmasında şampiyon olan Turabi'nin bu seneki performansı merak konusu olurken pek çok kişi ise Nihat Doğan ve Taner Tolga Tarlacı'nın ismini zikretti.

SURVİVOR 2024 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor yarışmasının Eylül ayının son haftasında, Master Cheff yarışmasının final yapmasının ardından başlaması bekleniyor. Ancak kesin tarih ve yarışmanın yeni fragmanı henüz başlamadı.