Acil müdahaleye gitti evlenme teklifi aldı

Uşak'ta parkta bayılan hastaya müdahale için giden hemşire sürpriz evlilik teklifiyle karşılaştı

YAŞAM 23.02.2021, 16:15

Acil müdahaleye gitti evlenme teklifi aldı

Uşak'ta parkta bayılan hastaya müdahale için giden hemşire sürpriz evlilik teklifiyle karşılaştı

YAŞAM 23.02.2021, 16:15
Acil müdahaleye gitti evlenme teklifi aldı

Uşak'ta bir parkta rahatsızlanan kişiye arkadaşlarıyla müdahale etmek için giden hemşire, erkek arkadaşının sürpriz evlilik teklifiyle karşılaşınca şaşkına döndü.

Uşak Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde çalışan Cihat Şahin, Baki Kanat Aile Sağlığı Merkezinde hemşire olarak görev yapan kız arkadaşı Kübra Lort'a sürpriz hazırladı.

Kız arkadaşının çalıştığı iş yerine yakın bir parkta bekleyen Şahin, Lort ve arkadaşları öğle yemeği için parktan geçtiği sırada kendini yere bırakarak bayılma numarası yaptı.

Kübra Lort, bir kişinin rahatsızlandığı düşüncesiyle arkadaşlarıyla olay yerine gitti. Yerden kalkan Şahin, Lort'a evlilik teklifi yaptı. 

Sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Lort, Şahin'e "evet" yanıtını verdi. Arkadaşları da genç çifti alkışlarla kutladı.

HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

Kübra Lort, gazetecilere yaptığı açıklamada, beklemediği bir teklifle karşılaştığını kaydederek, "Çok büyük sürpriz oldu. Hala heyecandan elim ayağım titriyor." dedi.

Cihat Şahin ise "Öncelikle çok heyecanlıyım. Kız arkadaşımla 7-8 aylık bir ilişkimiz vardı. Artık bunun ciddi bir yola girmesine karar vermiştik. Kız arkadaşım bir sağlık ocağında hemşire olarak çalışıyor. Onun iş yerine yakın bir noktada sürpriz hazırladık. Güzel oldu. Çok mutluyuz. İnşallah güzel bir gelecek bizim olur. Mutlu ve huzurlu bir şekilde hayatımızı sürdürürüz." ifadelerini kullandı.

(KAYNAK/AA)

Yorumlar (6)
Nurella 2 yıl önce
Zorlu pandemi sürecinde güzel haberler görmek ne iyi geldi. Tebrik ederim,yolunuz açık olsun gençler
Şair U.Gündüz 2 yıl önce
İşi maskaralığa dökmek moda oldu. Yankee ve Holeween kültürünün meydanına döndü Türkiye. Memleketim eyvah!
Şair U.Gündüz 2 yıl önce
Siz de bu sokak tiyatrosunu haber yapmışsınız. Bu meseleler, evlilik gibi kutsal bir mesele böyle çocukların elinde sokağa mı düşecekti. Hani ana baba, nerede aile büyükleri? Bari nikahlarını da gene bu kaldırımlarda kendileri kıysalardı bari.
Şair U.Gündüz 2 yıl önce
Uşak'ta her üç evliliğin sonu boşanmayla bitiyor. Olan arada kalan masum çocuklara oluyor. Bu şekilde sokak ortasında tasarlanan bağlardan ne beklersin.
Yankee dilinde buna "Show" diyorlar...
alparslan 2 yıl önce
kız arkadaş , ilişki vs. ne günlere kaldık
Şair U. Gündüz 2 yıl önce
Hayatının maskarlığını yaşamış.