7 - 14 yaş arası çocuklara ÜCRETSİZ oldu! Öğrencilere YAZ TATİLİ hediyesi

Okulların kapanmasıyla beraber öğrenciler için 3 aylık yaz tatili başladı. Yaz tatili için beklenen müjdeli haber de duyuruldu. Tamamen ücretsiz oldu...
7 - 14 yaş arası çocuklara ÜCRETSİZ oldu! Öğrencilere YAZ TATİLİ hediyesi

7 - 14 yaş arası çocuklara ÜCRETSİZ oldu! Öğrencilere YAZ TATİLİ hediyesi - 14 Haziran 2024 tarihinde okullarda son ders zili çalarken milyonlarca öğrenci için 3 aylık yaz tatili başlamıştı. Öğrencilerin daha verimli bir yaz tatili geçirmeleri için Selçuk Belediyesi devreye girdi. Öğrencilere ücretsiz yaz okulu ve spor kursları düzenleneceği duyuruldu.

SELÇUK BELEDİYESİ ÜCRETSİZ YAZ OKULU KURSLARI AÇILACAK!

İzmir'in Selçuk Belediyesi kentte yaşayan 7-14 yaş arası çocukların yaz tatillerini verimli geçirmeleri, kültür sanat, spor faaliyetleri ile iç içe olmaları için Yaz Okulu Kursları düzenliyor. Spordan müziğe birçok kategoride açılacak kurslar için son başvuru tarihinin 28 Haziran olduğu duyuruldu.

tamamen-u-certsiz-oldu.jpg

Yılın her döneminde kentte yaşayan çocukların ve gençlerin kültür, sanat ve sporla iç içe olması için çalışmalarını sürdüren Selçuk Belediyesi okulların tatil olması ile birçok farklı dalda Yaz Okulu Kursları açıyor. Satranç, basketbol, piyano, bateri, halk oyunları, resim, kız futbol, gitar, keman, cimnastik, voleybol, çello, orf ritim ve modern dans kategorilerinde açılacak olan kurslar için başvurular Prof. Dr. İsmail Aka Kütüphanesi ve Sosyal Etkinlik Merkezi’ne yapılacak.

7 - 14 yaş arası çocuklar için belirlenen alanlarda açılacak olan kurslar tamamen ücretsiz olacak. Ancak kurslara kayıtlar kontenjanla sınırlı tutulacak. Kurslara başvurular ise 28 Haziran tarihinde sona erecek.

Kaynak:Haber Kaynağı