30 Kasım'a kadar BAŞVURU yapan 2000 TLPARA İADESİ alacak! Apartmanda oturan herkesi ilgilendiriyor

Apartmanda oturan herkese SON DAKİKA duyurusu yapıldı. 30 Kasım'a kadar bunu yapan 2 bin TL ödemeyi kapacak.
30 Kasım'a kadar BAŞVURU yapan 2000 TLPARA İADESİ alacak! Apartmanda oturan herkesi ilgilendiriyor

30 Kasım'a kadar BAŞVURU yapan 2000 TL ödeme alacak! Apartmanda oturan herkesi ilgilendiriyor - Milyonlarca kişiyi ilgilendiren çok önemli bir son dakika açıklaması yapıldı.

Ekonomik zorluk yaşayan vatandaşlar bankaların duyuru ve kampanyalarını yakından takip ederken bu duyurulardan birini de Akbank gerçekleştirdi. Akbank tarafından düzenlenen kampanya ile apartmanda oturan kişilere 2 bin liraya varan para iadesi alma hakkı sunuldu. İşte kampanyanın detayları...

AKBANK APSİYON KAMPANYASI NEDİR, KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Akbank tarafından yapılan açıklamada "4 Eylül – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında "1023APSIYON" davet koduyla mobilden ilk kez Akbanklı olanlar, 4 ay boyunca Apsiyon üzerinden Akbank kredi kartları ile yapacakları aylık apartman ve site aidat ödemeleri için ödenen tutarın yarısını, aylık en fazla 500 TL olmak üzere toplam 2.000 TL’ye varan iade kazanıyor" denilerek 2 bin liraya kadar varan tutarda para iadesi yapılacağı açıklandı.

apsiyon.jpg

Kampanya koşulları ise şu şekilde açıklandı:

Kampanya Koşulları Kampanyadan "1023APSIYON" davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar faydalanabilecektir. Kampanya 4 Eylül - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında "1023APSIYON" davet kodu ile mobilden ilk kez Akbanklı olan müşterilerimiz için geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında davet koduyla mobilden ilk kez Akbanklı olan yeni müşterilerimiz, Akbanklı oldukları ay ve takip eden 3 ay içerisinde Apsiyon üzerinden Akbank kredi kartları ile (Axess, Wings veya Free) yapılacak aidat ödemeleri için iade hakkından yararlanabilir.

Kampanyaya katılarak aidat ödemelerini Akbank kredi kartlarından gerçekleştiren müşterilere Apsiyon üzerinden ödedikleri toplam tutarın %50’si, aylık en fazla 500 TL’si olmak şartıyla iade edilecektir. Müşteriler Akbanklı oldukları ay dahil olmak üzere 4 ay boyunca toplamda 2.000 TL’ye varan iade kazanabilecektir.

%50 kampanyası ile Apsiyon aracılığı ile aidat ödemelerini ödeyen müşteriler Apsiyon üzerinden ödenen toplam tutardan ayda en fazla 500 TL iadeye hak kazanabilir. Aylık iade tutarı en fazla 500’er TL, 4 ay sonunda toplam 2.000 TL ile sınırlıdır.

Düzenlenen kampanyada son başvuru tarihi 30 Kasım 2023 olarak açıklanırken başvuru yapan kişiler toplamda 2 bin TL'ye kadar para iadesi almaya hak kazanacaklar...