Uşak'ta İsmetpaşa Caddesi Bakan Özhaseki tarafında açılacak!

Uşak'ı ziyaret edecek olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, İsmetpaşa Caddesi'nin açılışını gerçekleştirecek.
Uşak'ta İsmetpaşa Caddesi Bakan Özhaseki tarafında açılacak!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki Uşak'ı ziyaret edecek. Bakan Özhaseki yapacağı ziyaretleri kapsamında şehrin yeni buluşma noktası olacak ve Uşak'ın en önemli vizyon projeleri arasında yer alan Çarşı Uşak için eski Çarşamba Pazarı Zabıta Amirliği’nin bulunduğu alanda, Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisi’nin açılışını gerçekleştirecek.

Bunun yanı sıra Bakan Özhaseki Uşak Belediyesi tarafından bir süre önce cephe ve zemin yenileme çalışmalarıyla altyapı revizyonları tamamlanan kentin kalbi İsmetpaşa Caddesi’nin açılış törenine de katılacak. Tören kapsamında çok sayıda etkinlik düzenlenecek.

BAKAN ÖZHASEKİ UŞAK'A GELİYOR!

İsmetpaşa Caddesi’nde Açılış Töreni Heyecanı Uşak Belediyesi tarafından bir süre önce cephe ve zemin yenileme çalışmalarıyla altyapı revizyonları tamamlanan kentin kalbi İsmetpaşa Caddesi’nin açılış töreni renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

carsi-usak.jpg

Modern yapısı ve estetik görünümüyle yitirdiği cazibesine yeniden kavuşan, vatandaşların uğrak noktası haline gelen cadde; sokak müzisyenlerinin muhteşem performansları, görsel şovlar ve çeşitli dans gösterileriyle şenlenecek. Her noktasında ayrı bir etkinliğin yapılacağı İsmetpaşa Caddesi’nde hem esnaf hem de vatandaşlar için çeşitli ikramlar ve birbirinden özel hediyeler yer alacak. Vatandaşların keyifle vakit geçirebilmesi adına tüm gün devam edecek olan etkinlikler kapsamında ayrıca; Uşak Belediyesi’nin daha önce sosyal medya hesabı üzerinden duyurduğu çekilişin kazananları da hediyelerini teslim alacak.

ismetpasa.jpg

İsmetpaşa Caddesi’nin açılış törenine katılan vatandaşlar ayrıca Yöresel Ürünler Çarşısı’nın içerisinde yer alan fuaye alanında gerçekleşecek olan dünyaca ünlü sanatçı Deniz Sağdıç’ın Geri Dönüşüm Sergisi’ni de izleme fırsatı yakalayacak. Denim kumaşı, düğmeler ve çeşitli geri dönüşüm atıklarından muhteşem eserler oluşturan ünlü sanatçı, birbirinden değerli tablolarını burada vatandaşların beğenisine sunacak. Bütün bu etkinlikler saat 12 itibariyle Yöresel Ürünler Çarşısı önünde ve cadde boyunca vatandaşlar tarafından ziyaret edilebilecek. Uşaklıların düzenlenen etkinliklere yoğun katılımı bekleniyor.