Uşak’ta hizmet veren BinBin halka arz başvurusunda bulundu

Uşak başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasında hizmet veren BinBin halka arz başvurusunda bulundu. Sakarya, İstanbul, Konya, Gaziantep gibi pek çok ilde elektrikli scooter adı altında hizmet veren BinBin halka arz oluyor.
Uşak’ta hizmet veren BinBin halka arz başvurusunda bulundu

Konu ile ilgili aktarılan son habere göre BinBin halka arz için başvuruda bulunduğunu ve başvurusunu KAP’a bildirdiğini duyurdu. Bunun üzerine başta Uşak olmak üzere pek çok ilde hizmet veren BinBin fiyatı ve detaylar merak konusu oldu.

“GÜÇLÜ BİR VARLIK GÖSTERECEĞİZ”

Şirket, yaptığı açıklamasında halka arz olarak BinBin’in yeni yatırımlar yapacağını belirtti. Hizmet ağını genişletmesi noktasında bu fırsatın önemli olduğunu belirten 1000 Yatırımlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Abdik şunları söyledi:

“Yatırımcılarımızı bu heyecan verici yolculuğa ortak etmekten büyük mutluluk duyacağız. BinBin olarak, çevre dostu ve yenilikçi çözümleriyle şehir içi ulaşımı dönüştürmeye devam ederken, yatırımcılarımızın desteğiyle birlikte mikro mobilite sektöründe öncü konumumuzu daha da pekiştireceğimize ve uluslararası pazarlarda daha da güçlü bir varlık göstereceğimize inanıyoruz"

BİNBİN ÜCRETİ NE KADAR?

Uşaklıların sıkça kullandığı BinBin 6 ülke 22 şehirde hizmet veriyor. BinBin scooter kiralamak için ilk olarak uygulamayı telefonunuza indirmeniz ve daha sonra BinBin cihazındaki kodunu okutmanız gerekiyor. 15 yaş üstü olan herkesin kullanabileceği BinBin uygulamasının fiyatı geçtiğimiz sene açılış için 2 TL, daha sonra her dakika başı 1,29 TL olarak tahsis ediliyordu.