Uşak'ta Gençlik Festivali Ayna konseriyle sona erdi

Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Festivali, düzenlenen Ayna konseri ile sona erdi. Gençler ve kendini genç hisseden Uşaklılar konsere akın etti.
Uşak'ta Gençlik Festivali Ayna konseriyle sona erdi

UŞAK (İHA) - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri tüm yurtta olduğu gibi Uşak'ta da büyük coşkuya sahne olurken Uşak Belediyesi bu kapsamda gençlik festivali düzenlemişti. Belediyenin düzenlemiş olduğu festivalde pek çok etkinlik ve konser gerçekleştirilirken etkinliğin son konserini Ayna grubu düzenledi.

UŞAK BELEDİYESİ'NİN GENÇLİK FESTİVALİ SONA ERDİ!

Uşak Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlediği Gençlik Festivali Ayna grubunun muhteşem şarkıları ile sona erdi.

konser-1.jpg

Üç gün süren festivalin son gününde sahnenin ilk sanatçısı hem genç hem enerjik sanatçı Elif Buse Aşan oldu.

konser-4.jpg

Aşan, kendi tarzında seslendirdiği şarkılar ile gençlere hitap ederek enerjisini festival severler ile paylaştı. Ardından sahne sırası "Yeniden de sevebiliriz... Akdeniz", "Ölünce sevemezsem seni" gibi birçok unutulmaz şarkıya hayat vermiş olan; konser verme rekoru kıran "Ayna" grubuna geçti.

konser-2.jpg

Ayna grubunun sahne almasıyla alana akın eden vatandaşlar da tüm enerjileri ile grubun şarkılarına eşlik etti.

konser-3.jpg

Festivalin son gününde Uşaklılar eğlencenin tadına doyarken Ayna grubu tarafından verilen müzik ziyafeti sonrasında Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım'da sahneye çıktı. Başkan Yalım konserlere katılan sanatçılara hediyelerini takdim ederken geceden geriye bu eğlenceli görüntüler kaldı.