Uşaklılar ucuz Halk Yumurtaya kavuştu

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında Uşaklıların yakın zamanda Halk Yumurta ile buluşacağını duyurmuştu. Büyük gün geldi! Uşaklılar için Halk Yumurta resmen görücüye çıktı.
Uşaklılar ucuz Halk Yumurtaya kavuştu

Aktarılan haberin detaylarına göre daha önce Halk Ekmek ve Halk Süt projesinden sonra şimdi de Halk Yumurta projesi Uşaklılarla buluştu.

Fiyatların son dönemlerde hızla artış göstermesi pek çok kişinin yumurtaya ulaşmasını zorlaştırıyordu. Uşaklılar budan sonra 30’lu yumurtaya 60 TL’den ulaşabilecek.

HALK EKMEK VE HALK SÜT'TEN SONRA..

Son zamanlarda artan süt fiyatlarının tüketiciyi zor durumda bırakması ve vatandaşın süte ulaşımının zorlaşması nedeniyle geliştirilen Halk Süt projesi, Başkan Yalım ve ekibinin özellikle önem verdiği projelerden biri olarak kısa süre önce hayata geçirilmişti.

ekran-goruntusu-2024-07-08-152444-min.png

KENTİMİZE HAYIRLI OLSUN

Şimdi de artan fiyatlar karşısında temel besin kaynaklarından olan yumurtaya ulaşmakta zorlanan tüketiciler için Halk Yumurta projesini başlatan Başkan Yalım; “Tüm vatandaşlarımız artık ekonomik ve sağlıklı bir yumurtaya ulaşabilecek. Kentimize hayırlı olsun” dedi.

30’lu Halk Yumurtanın 60 TL’den satışa sunulduğunu ve bunu piyasanın çok çok altında bir fiyat olduğunu kaydeden Başkan Yalım; “Seçimlerden önce verdiğimiz sözü yerine getirdik. Vatandaşımızın hane ekonomisine az da olsa bir katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize. Ben Halk Yumurtanın şimdiden kentimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

30’LU YUMURTA 60 TL

Uşaklılar bundan öyle 30’lu Halk Yumurtaya 60 TL’den ulaşabilecek. Ürünler kentin çeşitli noktalarında satışa çıkmaya başladı. Uşaklılar için çalışmaya devam eden Başkan Yalım, vatandaşlarla buluşan yeni proje için hayırlı olsun temennisinde bulundu.