Uşaklılar buranın keşfedilmesini istemiyor! Ulubey’deki saklı cennet Uşaklılar tarafından sır gibi saklanıyor

Türkiye’mizin her köşesi kendi has özellikleriyle resmen keşfedilmeyi bekliyor. Ancak Uşak’ın Ulubey ilçesinde keşfedilmeyi bekleyen yeri görenlerin resmen ağzı açık kalıyor.
Uşaklılar buranın keşfedilmesini istemiyor! Ulubey’deki saklı cennet Uşaklılar tarafından sır gibi saklanıyor

Uşak’ın Ulubey ilçesinin sınırları içerisinde yer alan Dereboyu Çayı doğaseverlerle bir arada olmayı bekliyor. Yaz kış ayrı güzellikleri içerisinde barındıran Dereboyu Çayı özellikle yaz aylarında serinlemek isteyenlerin uğraması gereken bir yer!

Türkiye’de kanyon denilince akla gelen yerler arasında yerini alan Ulubey Dereboyu Çayı sahillerdeki kabalıktan uzaklaşmak ve yazın sıcaklığını üzerinde atmak isteyenlerin uğrak noktası olmaya başladı. Yeşil ve mavinin bir arada olduğu Dereboyu Çayı Ulubey sınırları içerisinde yer alıyor.

UŞAK DEREBOYU ÇAYI NEREDE?

Uşak’ın saklı cennetleri arasında yerini alan Dereboyu Çayı’na gitmek isteyenler yol tarifini araştırıyor. Hem ailelerin hem de doğaseverlerin düzenli olarak ziyaret ettiği Dereboyu Çayı, Ulubey ilçe sınırları içerisinde yerini alıyor.

aw356919-03.jpg

KAHVALTI VE PİKNİK YAPILABİLİYOR

Bölgeyi ziyaret eden vatandaşlar en çok çayın içerisinde yer alan oturma bank ve salıncaklardan keyif aldığını belirtiyor. Özellikle sıcak havalarda serinlemeye birebir yardımcı olan bu alanlar büyük küçük herkesin keyif alabileceği bir yer. Ailelerin piknik ve kahvaltı yapabileceği yerleri bulunan Dereboyu Çayı’nda aynı zamanda çocuklar için oyun alanlarının da bulunduğu biliniyor.