Uşak sessizliğe büründü
Yayınlanma:
Uşak sessizliğe büründü
![Uşak sessizliğe büründü 1](https://cdn.usakgundem.com/gallery/2020/05/55/AW024207_05.jpg)
![Uşak sessizliğe büründü 2](https://cdn.usakgundem.com/gallery/2020/05/55/AW024207_04.jpg)
Arefe günü dolayısıyla market, kasap ve kuru yemişçiler gibi iş yerleri 10.00 ile 17.00 arası açık olurken vatandaşlar evlerine yakın dükkanlara gitmeye özen gösterdi.
![Uşak sessizliğe büründü 3](https://cdn.usakgundem.com/gallery/2020/05/55/AW024207_06.jpg)
![Uşak sessizliğe büründü 4](https://cdn.usakgundem.com/gallery/2020/05/55/AW024207_03.jpg)
15 Temmuz Şehitler Meydanı ve İsmet Paşa Caddesi başta olmak üzere ara sokak ve caddelerde yoğun güvenlik önlemleri alındı.
![Uşak sessizliğe büründü 5](https://cdn.usakgundem.com/gallery/2020/05/55/AW024207_01.jpg)
Sokağa çıkma yasağının ilk gününde Uşak'ta sessizlik hakim
![Uşak sessizliğe büründü 6](https://cdn.usakgundem.com/gallery/2020/05/55/AW024207_02.jpg)
Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri kapsamında Ramazan Bayramı'nı kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla Uşak'ın cadde ve sokakları boş kaldı.
![Uşak sessizliğe büründü 7](https://cdn.usakgundem.com/gallery/2020/05/55/AW024207_07.jpg)