Motul Türkiye Karting Şampiyonası 4. Etabı Uşak Karting Pisti'nde yapılacak

Uşak sportif faaliyetlere ev sahipliği yapmaya devam ederken Motul Türkiye Karting Şampiyonası 4. Etabına Uşak'ın ev sahipliği yapacağı açıklandı.
Motul Türkiye Karting Şampiyonası 4. Etabı Uşak Karting Pisti'nde yapılacak

Son dönemde çok sayıda sportif faaliyete ev sahipliği yapan Uşak bunların arasına bir yenisini daha katmaya hazırlanıyor. Hız tutkunlarını buluşturacak olan Motul Türkiye Karting Şampiyonası 4. Etabı Uşak'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından yapılan açıklamada bu sene 4. etap yarışlarının Uşak Karting pistinde düzenleneceği ilan edilmişti. Uşaklı hız tutkunlarını bir araya getirecek olan 4. ayak yarışları 10 Ağustos tarihinde başlayacak ve 11 Ağustos tarihinde sona erecek.

MOTUL TÜRKİYE KARTİNG ŞAMPİYONASI 4. AYAK YARIŞLARI NE ZAMAN, NEREDE OLACAK?

MOTUL 2024 Türkiye Karting Şampiyonası üçüncü ayak yarışları, 22-23 Haziran tarihlerinde Kocaeli Karting ve Otomobil Spor Kulübü (KO-KART) tarafından Spor Toto, ICRYPEX ve Motul katkılarıyla TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde organize edildi. 5 ayrı kategoride toplam 54 sporcunun katıldığı organizasyon kapsamında, tüm kategorilerde Cumartesi ilk yarışlar, Pazar günü ise ikinci ve üçüncü yarışlar koşuldu.

MOTUL 2024 Türkiye Karting Şampiyonası dördüncü ayak yarışları ise Uşak Karting pistinde düzenlenecek. 10 Ağustos tarihinde başlayacak olan ilk ayağın ardından 11 Ağustos tarihinde ikinci ayak yarışları yapılarak dereceye girecek olan sporcular belirlenecek.

Kaynak:Haber Kaynağı