Başkan Özkan Yalım'dan Almanya çıkarması!

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım beraberindeki heyet ile birlikte Almanya’yı ziyaret ederek orada Uşaklılar ile bir araya geldi.
Başkan Özkan Yalım'dan Almanya çıkarması!

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım bazı temaslarda bulunmak için Almanya’yı ziyaret etti. Başkan Özkan Yalım’a bu ziyaretinde Meclis Grup Başkan Vekili Mehmet Karakoç, Uşak Belediyesi Meclis Üyesi Ozan Bayık ve Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Halil Arslan eşlik ettiler. Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım gurbetteki Uşaklılar ile bir araya geldi.

ALMANYA’DA İŞ İNSANLARI İLE BULUŞMA!

Bavyeralı Uşaklılar Derneği tarafından Almanya'ya işçi göçünün 62. yılı münasebetiyle düzenlenen programda gurbetçi iş insanlarıyla buluşan Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım bir de konuşma yaptı.

ÖZKAN YALIM KONUŞMA YAPTI!

Kendisinin de yurt dışında uzun yıllar kaldığını belirten Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, “Bende bir gurbetçiyim. 17 yıl aralıksız Belçika’da yaşamış birisiyim. Gurbetçi, vatandaşlarımızı bundan dolayı gayet iyi biliyorum ve yaşadıklarını anlıyorum. Uşaklı hemşehrilerimizi ve sivil toplum kuruluşlarımızı yalnız bırakmadığı için Sayın başkonsolosumuza teşekkür ediyorum. Uşaklılar gittikleri ülkelerde, şehirlerde oraya katma değer sunan çalışkan iş insanlarıdır. Bavyera’da Uşaklıların derneklerini yeniden aktifleştirdiklerini memnuniyetle öğrendim. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Yurt dışında iş insanı olarak bulunan hemşerilerimizin başarılarını gururla takip ediyor, her zaman destekliyoruz.” dedi.

MİLLİ MAÇI UŞAKLILAR İLE TAKİP ETTİ!

Düzenlenen etkinlik sonunda Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım oynanan Türkiye – Portekiz maçını Bavyera Uşaklılar Derneği üyeleriyle beraber seyretti. Türkiye’nin karşılaşmadan 3-0 mağlubiyet ile ayrılması moralleri bozsa da gurbetteki Uşaklılar ile kurulan bu temas Almanya’da yaşayan Uşaklılar tarafından memnuniyet ile karşılandı.