Arife günü protokol üyeleri Uşak Şehitliği'ni ziyaret etti

Uşak Vali Vekili Önder Can ve Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım ile beraberindeki protokol üyeleri Arife gününde Uşak Şehitliği'ni ziyaret etti.
Arife günü protokol üyeleri Uşak Şehitliği'ni ziyaret etti

Uşak'ta Kurban Bayramı hazırlıkları tüm hızı ile devam ediyor. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Uşak'ta da Arife günü mezarlık ziyaretlerine ayrılırken Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım ve Uşak Vali Vekili Önder Can ile beraberindeki heyet Uşak Şehitliği'ni ziyaret etti.

Uşak Şehitliği'ni ziyaret eden heyet burada hep beraber dua ederken şehitlikte bulunan vatandaşlarımızın acılarına eşlik etti. Her bayram olduğu gibi bu bayrama da buruk bir şekilde giren şehit aileleri ve yakınları şehitlikte mezarların başında yerlerini alırken eller hep birlikte aziz şehitlerimizin ruhlarına dua etmek için göğe kaldırıldı.

UŞAK'TA ŞEHİTLERİMİZ UNUTULMADI!

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamasında "Vali Vekilimiz Sayın Önder Can, il protokolümüz ve kıymetli şehit ailelerimiz ile birlikte Uşak Şehitliği'ne ziyarette bulunduk. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum." diyerek tüm şehitlerimize rahmet diledi.

ziyaret.jpg

Uşak protokol üyeleri ziyarette bir araya gelirken aziz şehitlerimizin kabirleri başında hep birlekte dualar edildi. Duygu yüklü anlar yaşanan kabristan ziyaretinde şehitlerimize olan şükran ve minnetimiz ifade edilerek şehit yakınlarının bayramı kutlandı.