Kütahya İMO'da yeni yönetim belli oldu!

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kütahya Temsilciliğinde yapılan seçimin ardından yeni yönetim kurulu üyeleri belirlendi.
Kütahya İMO'da yeni yönetim belli oldu!

KÜTAHYA (İHA) - İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kütahya Temsilciliğinde seçim heyecanı yaşandı. İki grubun kıyasıya yarıştığı seçimde kazanan taraf Şehrin Mühendisleri Grubu oldu. Seçimde 164 oy alan bu grubun temsilci adayı Emirhan Aydın seçimi kazanarak İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kütahya Temsilcisi oldu.

Seçim sonuçlarına göre 4 oy geçersiz sayılırken Çalışma Grubu’nun temsilci adayı Ahmet Şahin Özgören 128 oy aldı. 296 üyenin oy kullandığı seçim sonucunda yeni yönetim kurulu üyeleri de belli oldu.

SEÇİM YAPILDI

İki liste olarak gidilen seçimlere, İMO Kütahya Temsilciliği'nin 296 üyesi katıldı. Yapılan seçimler sonucu Şehrin Mühendisleri Grubu’nun temsilci adayı Emirhan Aydın 164 oy alırken, Çalışma Grubu’nun adayı Ahmet Şahin Özgören ise 128 oy aldı. 4 oy ise geçersiz sayıldı.

36 oy farkla İnşaat Mühendisleri Odasının yeni temsilcisi olan Emirhan Aydın, “Bu seçimin kazananı o grup, bu grup değil, bu seçimin kazananı tüm üyelerimiz, İMO Kütahya Temsilciliğidir. Bundan sonra hep birlikteyiz. Abi, kardeş olarak, meslektaş olarak çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içinde sürdüreceğiz. Şehrimize, odamıza ve üyelerimize katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

İMO Kütahya Temsilciliği'nin yeni Yönetim Kurulu üyeleri, Emirhan Aydın, Alparslan Benzer, İbrahim Gülhan, Selçuk Yenidoğan, Mehmet Emin Vançin, Cemalettin Karaaslan, Mahmut Kayıhan Dinçer, Ahmet Fatih Zora, Abdullah Cengiz ve Mustafa Ahmet Gürü’den oluştu.

Seçim sonucunda belirlenen yönetim kurulu üyeleri yeni dönemde İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kütahya Temsilciliğini yönetecekler. Meslek kuruluşu olan İMO Kütahya Temsilciliğinin meslektaşlarının sorunlarına çözüm üretmesi bekleniyor. Emirhan Aydın yönetiminde yeni yönetim hemen iş başı yaparken çalışmaları yakından takip edilmeye başlandı.