Kedi ölüsünü bebek cesedi zannettiler

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde belediye ekiplerinin parkta yaptıkları çalışma sırasında toprak altında gömülü olarak buldukları kedi ölüsünü bebek bedenine benzetmesiyle ekipler harekete geçti.
Kedi ölüsünü bebek cesedi zannettiler

Mimar Sinan Mahallesi, Alçıtepe Caddesi'nde bulunan Ulupark'ta peyzaj çalışması yapan belediye personeli Celal Bayram ağaçların diplerini çapalarken toprağın içinde poşete sarılmış olarak küçük bir ceset buldu.

Ekiplerin durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri poşetteki cesedin bütünlüğü bozulduğu için tespit çalışması başlattı. Olay yeri inceleme polisleri yaptıkları çalışmada cesedin daha önce ölmüş bir kedi olduğunu tespit etti.

Olay yerine çağrılan bir doktorun cesedin insana ait olmadığını belirlemesi üzerine ekipler normale döndü.

Trafiğe kapatılan cadde tekrar araç geçişine açıldı.

Cesedi bulan Celal Bayram, gazetecilere yaptığı açıklamada, çalışma sırasında çapaya bir cisim takıldığını fark ettiğini belirterek, "Cismin bir ceset olduğunu fark edince durumu amirlerime bildirdim. Amirlerim de durumu emniyete bildirdi. Olay yerine gelen polis ekiplerinin bulunan cesedin ilk başta bir bebeğe ait olabileceği yönünde korkusu vardı ama sonra anlaşıldıki çok şükür bir kediye aitmiş." diye konuştu.