Yenilenen Mercedes EQA ve EQB modelleri Türkiye'de

Dünyanın en çok satan otomotiv markalarından biri olmasının yanı sıra lüksün simgesi olarak kabul edilen Mercedes EQA ve EQB modellerini yeniledi.
Yenilenen Mercedes EQA ve EQB modelleri Türkiye'de

Sadece Türkiye'nin değil aynı zamanda tüm dünyanın en çok satan araba modelleri arasında yer alan Mercedes bazı modellerini yenileme kararı almıştı. Mercedes EQA ve EQB modelleri de bunlar arasında bulunuyordu.

Tamamen elektrikli EQA ve EQB yenilenen özellikleriyle Türkiye’de satışa sunuldu. Yenilenen görünümü, verimlilik güncellemeleri ve kullanışlı donanımıyla yeni EQA ve EQB modelleri Türkiye’de satışa sunuldu.

MERCEDES EQA VE EQB MODELİ TÜRKİYE'YE GELDİ!

Araçlarda AMG Tasarım Konsepti standart olarak sunulurken, en çok tercih edilen donanım seçenekleri ise ek seçeneklerle birlikte Advance Plus ve Premium paketleri olarak tasarlandı. Ayrıca renk seçenekleri, iç mekân ve koltuk döşemeleri, iç mekân tasarım detayları ve jantlar gibi çeşitli araç özellikleri kişisel zevklere göre tasarlanabiliyor.

5 koltuklu EQB için ESP römork dengeleme sistemine sahip çeki demiri ilk defa isteğe bağlı olarak eklenebiliyor. Yeni iç mekân özellikleri arasında dokunmatik kontrol tuşlarıyla donatılan güncel direksiyon simidi, Mercedes-Benz logo detayı, kahverengi açık gözenekli ıhlamur ağacından imal edilmiş detay tasarımı ve Mercedes-Benz yıldız desenli arkadan aydınlatmalı süsleme (AMG Tasarım Konsepti için standart) bulunuyor. EQA-EQB'de koltuk ısıtma, ambiyans aydınlatması, KEYLESS-GO, metalik boya gibi birçok donanım standart olarak sunuluyor.

Pek çok özellik standart donanım olarak sunulurken tamamen dijital gösterge grubu için ise gelişmi ve üstü paketleri satın almanız gerekiyor. Bu paketlerde söz konusu özellik standart olarak sunulacak.