PUBG Nedir? PUBG Lite Hakkında Merak Edilenler

Oyun dünyasında kısa bir süre içinde adını duyurmuş olan PUBG’nin yeni lite versiyonu Türkiye’ye geldi. Oyuncular merakta…

TEKNOLOJİ 17.09.2019, 11:08

PUBG Nedir? PUBG Lite Hakkında Merak Edilenler

Oyun dünyasında kısa bir süre içinde adını duyurmuş olan PUBG’nin yeni lite versiyonu Türkiye’ye geldi. Oyuncular merakta…

TEKNOLOJİ 17.09.2019, 11:08
PUBG Nedir? PUBG Lite Hakkında Merak Edilenler
Düşük sistem gereksiniminin olduğu PUBG Lite, kısa bir süre içinde oyuncuların dikkatini çekti. Peki, PUBG lite indirme nasıl olur? PUBG nedir? Merak edilen tüm soruların yanıtı veriliyor. Oyuncular son sistem hakkında detaylı bilgi edinerek, oyun oynamanın hazzını farklı bir şekilde tatma imkanı bulacak.

 

PUBG Hakkında
İlk olarak PUBG nedir sorusunun yanıtı veriliyor. Bakıldığında direkt olarak açıklama PUBG BR türünü oyun dünyasında başarı ile sunulan bir yapım olarak açıklayabilirsiniz Player Unknow’un Brendan Greene tasarladığı son yapım olarak gösterilebilir.

 

Oyun detayları…
100 oyuncu bir uçakla mevcut olan haritalar üzerinden geçiyor ve istediği bir yere paraşütle atlıyor. Yere indikten sonra ise yapılması gerekenler var. Kısa sürede en iyi silah ve ekipmanları bulması şart. Sonrasında ise silah ve ekipmanları temin edip maç boyunca hayatta kalmaya çalışıyor. PUBG Lite nasıl bir oyun sorusunun yanıtı, detaylı şekilde verilebilir. Hayatta klan son kişi ya da oluşturulan bir takım varsa bu şekilde maçın kazanılması söz konusu oluyor. Kazanmak için kişileri heyecanlı bir mücadele bekliyor.

 

PUBG Lite Nasıl Oynanır?
Oyuncular için merak edilen bir diğer konu ise elbette bu oyunun nasıl oynanacağı. PC sürümü yıllar içinde performans olarak iyiye gitmiştir, fakat bu her seviye için geçerli değildir. Oyuncuların imdadına PUBG Mobile yetişmiştir. Bu sürüm sayesinde oyunun çok daha hızlı bir şekilde geniş kitlelere ulaşması sağlanmıştır. Bakıldığında direkt olarak oyunu oynamanız için mobil üzerinden yapılan iyileştirmeler ile son derece avantajlı bir oyuna dönüşmüştür. Son olarak ise PUBG Light sürümü oyunculara istediklerini büyük ölçüde vermiştir. Geliştirilmiş olan oyunda değerlendirmenin yapılması, son derece keyifli dakikalar heyecanlı dakikalar yaşamak için avantajlı olması sağlanmıştır. İndirme işleminin hemen ardından oyuna giriş yapılarak hem eğlenceli hem de heyecanlı zaman geçirmenin kapılarını aralayabilirsiniz. Avantajlı olacak ve değerlendirmenizi ona göre yaparak oyun oynamanız sağlanacaktır.

Yorumlar (0)