Porsche Bilgisayar Sektörüne Giriş Yaptı

Dünyaca ünlü markalardan biri olan Porsche Book One ile bilgisayar sektöründe girdiğinin duyurusunu yaptı. Bununla birlikte Book One sürprizi çok büyük ilgi çekti.
Porsche Bilgisayar Sektörüne Giriş Yaptı

Porsche'dan Çok Güzel Ürün

Porsche, geçtiğimiz günlerde, Porsche Design adıyla teknoloji dünyasında ilk girişini yapmış bulunuyor. Bununla birlikte, bilgisayar duyurusunu ve teknolojinin kalbinin attığı yerde duyurması gerçekten de büyük ilgi çekti. Mobil Dünya Kongresi etkinliği duyurusu olarak gerçekleştirilmiş olan bu organizasyonda, Porsche Design bu işi başlatmak istediğini ve bununla ilgili olarak da ilk ürünü bu konu hakkında açıklama yaptı.

Intel Core işlemci ile 16 GB RAM fırsatlarının sunulmasının olmasının yanı sıra aynı zamanda da 13.3 inç ekran ile sizlere sunuluyor. Bu arada şunu da söylemek lazım ki, teknik özellikleri gerçekten de çok etkileyici olan bu bilgisayarı, çok kolay bir şekilde sizler de alabileceksiniz. Fiyat çok yüksek değil, ancak otomobildeki lüksü de aynı şekilde marka teknolojide devam ettirmeye çalışıyor. Mobil Dünya zirvesi'nin en büyük sürprizlerinden birini yapan Porsche, bundan sonra bilgisayarda üst seviyede bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Bundan sonra da Porsche Book One ile başlamış olduğu bu serüvende çok daha büyük işlemler yapmaya devam edeceğini de özellikle dile getirmeye çalışıyor. Bu yüzden de her türlü farklılığa da kolaylıkla ulaşma şansınız bulunmaktadır. Bu sayede de en iyi sonuçları sizler de alabileceksiniz. Porsche da kesinlikle, ürünü daha iyi noktaya getirecek.