Merakla Beklenen Huawei Mate 10 Pro Özellikleri

Kirin 970 işlemcisiyle EMUI 8 arayüzünün yenilikçi sistemini birleştirilen ve yapay zeka ürünü olduğu açıklanan Huawei Mate 10 Pro sonunda görücüye çıktı.
Merakla Beklenen Huawei Mate 10 Pro Özellikleri

Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği akıllı telefon, kullanıcının davranışlarından öğrendiklerini yapay zeka teknolojisiyle çalıştırıyor ve akıllı telefon çeşitleri arasında fark yaratıyor. Mocha ve Midnight Blue renkleriyle dikkat çeken telefon aralık ayının ilk haftasında Türkiye’de satışa sunuluyor.

Fotoğraf sevenler için yüksek çözünürlükte kaliteli fotoğraflar sunan Mate 10 Fite modeli ise geçen hafta satışa sunulmuştu.

Hızlı ve Kişiselleştirilmiş Deneyim

Yapay zeka teknolojisini kullanan ilk telefon olan Huawei Mate 10 Pro Kirin işlemcisinin hızını telefona ekliyor. NPU ise mobil cihazlar için tasarlanan ilk NPU olarak tescillendi.

%20 daha üst düzey bir performansa sahip olan telefon enerji verimliliği konusunda da %50 daha başarılı bir verimlilik sağlıyor. Hızlı LTE bağlantısı ve yüksek indirme hızıyla dikkat çeken telefon hızlandırılmış çeviri ve nesne tanıma özelliklerine de sahip.

18:9 OLED Ekran

Su ve toza dayanıklı olan Mate 10 Pro, sanatsal ve canlı bir selfi deneyimi sunarken, 18:9 görüntü oranıyla beğeni kazanan fotoğraflar ortaya çıkarıyor. Öz çekimlerde kullanılabilen flaşı ve 2.0 diyafram aralığı fotoğraf deneyimini yükseltiyor. Kamerayla elde edilen çekimler oldukça tatmin edici ve ön kameranın 8 MP olması birçok kişinin tercih ettiği öz çekim deneyimi tatmin edici kılıyor.

TÜV Hızlı Şarj Sertifikası

Türkiye’de 4.399 TL’ye satışa sunulacak olan telefon, dünyanın ilk TÜV hızlı şarj sertifikasına da sahip. Mate 10 Lite modeli Android 7 tabalı bir işletim sistemi deneyimi sunarken, 4GB bellekle dikkat çekiyor.

Dünyanın En Hızlı Akıllı Telefonu

12 MP+20 MP çözünürlüğünde olan kamerasıyla yüksek kaliteli fotoğraf deneyimi sunan telefon, yapay zeka destekli gerçek zamanlı mekan ve zaman tanıma özelliklerine sahip.

Dünyanın en hızlı akıllı telefonu olan Huawei Mate 10 pro modeli şimdiden birçok ön sipariş aldı. Teknoloji tutkunları yüksek fiyatına rağmen yapay zekayı deneyimlemek istediklerinde bu telefonu alabilir