Manisa'da Bilim Yunusemre yaz kursları 2 ay boyunca sürecek

Manisa’da Bilim Yunusemre’de yaz kurslarının 2 ay boyunca devam edeceği belirtildi. Kayıtların her Çarşamba günü online olarak devam edeceği açıklandı. İşte Bilim Yunsuemre yaz kursları hakkında merak edilenler..
Manisa'da Bilim Yunusemre yaz kursları 2 ay boyunca sürecek

Manisa Yunusemre Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Bilim Yunusemre’de yaz kursları faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Çocuklar için belediyenin sunmuş olduğu bu programın tamamen ücretsiz olması da velileri sevindiriyor. Doğa keşiflerinden akıl oyunlarına denetlerden eğlenceli oyunlara kadar faaliyetlerin yoğun olduğu programa katılım için çağrı merkezinden de bilgi alabilirsiniz.

Bilim Yunusemre’nin çocukların yaz tatilinin verimli bir şekilde geçirmeleri için düzenlediği yaz kursları devam ediyor. Kurs kayıt başvurularının her hafta çarşamba günü alındığı kurslar için eğlenceli ve dopdolu bir eğitim programı tasarlandı.

2 AY BOYUNCA DEVAM EDECEK

Yunusemre Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Bilim Yunusemre’de, yaz kursları sürüyor. Bilim meraklısı çocuklar düzenlenen kurslarda yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirirken; gençler ise yarışmalara hazırlanıyorlar. Kurs kayıt başvurularının her hafta çarşamba günü alındığı kurslarda eğlenceli ve dopdolu bir eğitim programı tasarlandı. Tamamı ücretsiz olan kurslardan çocuklar robotik kodlama, İKA yapımı, elektronik programlama, deneyler, İHA ve drone yapımı gibi eğlenceli ve öğretici etkinliklerle beraber oryantiring akıl-zeka oyunları ve doğa keşifleri ile hem öğrenip hem de eğleniyor. Kurslar, 7 atölyede farklı yaş guruplarına özel olarak hazırlandı. 1, 2 ve 4 günlük ile uzun dönem (1 haftalık, 2 haftalık ve 4 haftalık) programlar olacak şekilde hazırlanan kurs 2 ay boyunca devam edecek. Kurslar için kayıtlar ise her hafta çarşamba günü yapılıyor. Veliler kurs kayıtlarını; https://t3kys.com/tr/program/reservationForm/1984/7174 linkinden yapıp detaylı bilgi için 444 62 09 numaralı çağrı merkezini arayabilirler.

aw243846-04.jpg

EĞLENCE VE EĞİTİM BİR ARADA

Yunusmere’de çocuklar için ücretsiz olarak sunulan kursa kayıt olmak isteyenler için kayıt işlemlerinin her Çarşamba günü yapıldığının altı çizildi. 2 ay boyunca devam edecek olan kurslar sayesinde çocuklar yaz aylarını hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirebilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı