LG V30 Özellikleri

Dünya devi LG tarafından üretilen LG V30 özellikleri ile herkesi büyülemeye devam ediyor. Bu cihazın kendisi ile özdeşleşen özelliği sesi olurken ekranının büyüklüğü ve görüntü kalitesinin yüksek olması da son derece ilgi çeken özellikleri arasında yer alıyor.
LG V30 Özellikleri

Çift Arka Kamera

Bu cihazın arka kameraları 2 adet olarak tasarlanmış ve bunlardan birisi 16 MP iken diğeri de 13 MP. Cihaz beklentilerin altında kalarak 4 GB RAM ile kullanılarına sunuluyor. Depolama alanı konusunda ise iki farklı seçenek arasından tercih yapma hakkınız bulunmaktadır. Bunlar ise 64 GB ile 128 GB.

Bu cihaz Android işletim sistemi son sürümü olan Android 7.1.2 ile kullanıcılarına sunulurken tasarım noktasında da bir hayli dikkat çekici olduğunu ifade edebiliriz. Öyle ki ekranının büyüklüğü ve tuş için ekstra boşluk bırakılmaması görünümü daha da şıklaştırmaktadır.

Ayrıca ürünün toz ve suya karşı da son derece dayanıklı bir şekilde üretilmiş olduğunu da ifade edelim. Bu sayede kolay kolay bozulmayacak bir telefon üretildiğini belirtebiliriz. Son olarak bataryasından da bahsedecek olursak batarya pilinin 3300 mah olduğunu söyleyebiliriz.

LG G6 ile yaşanan olumsuz durumların bu cihaz ile unutturulacağı tahmin edilmektedir. Ancak bu konuda ne kadar başarı elde edileceği de merakla bekleniyor. Ayrıca parmak izi okuyucusu teknolojisine de sahip olacak bu telefonun son derece kullanışlı olacağını söyleyebiliriz.