Kütahya Tavşanlı Borsa İstanbul Anadolu Lisesi’nde Bilim Fuarı rüzgarı

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde bulunan Borsa İstanbul Anadolu Lisesi'nde Bilim Fuarı düzenlendiği belirtildi. Düzenlenen fuara çok sayıda önemli ismin yanı sıra öğrenciler de katıldı.
Kütahya Tavşanlı Borsa İstanbul Anadolu Lisesi’nde Bilim Fuarı rüzgarı

Okullarda, bilim adına çalışmalar devam ederken, son haber Tavşanlı'daki Borsa İstanbul Anadolu Lisesi'nden geldi. Lisede düzenlenen Bilim Fuarı'nda keyifli dakikalar yaşandı.

Borsa İstanbul Anadolu Lisesi'nin Müdürü Osman Yıldız'ın konuşması ile başlayan programda projeler anlatıldı müzik dinletisi yapıldı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Borsa İstanbul Anadolu Lisesi, Bilim Fuarı düzenledi. Okulun spor salonunda düzenlenen fuara Tavşanlı Belediye Başkanı Ali Kemal Derin, Başkan Yardımcısı İrfan Güleç, İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü Sedat Cumali Koca, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

aw184755-01.jpg

Okul Müdürü Osman Yıldız'ın konuşması ile başlayan programda okulun Müzik öğretmeni Semih Uçar ekibi tarafından Neşet Ertaş'ın parçaları seslendirildi.

12 FARKLI PROJE SERGİLENDİ

Kurdele kesimi ile birlikte açılışı yapılan fuarda öğrenciler danışman öğretmenleri ile birlikte hazırlamış oldukları projelerini Başkan Derin ve beraberindekilere anlattı. Fuarda 12 proje sergilenirken, projelerde kültürel miras, ekolojik denge, doğal afetler ve afet yönetimi tematik alanları temel alındığı bilgisi edinildi.

Tavşanlı'da düzenlenen Bilim Fuarında 8 öğretmenin yanı sıra tam 50 öğrencinin de görev aldığı öğrenildi.