Iphone Kullanıcılarının En Sevdiği Iphone X Kılıfı PITAKA MagcaseAmazon'da Yeniden Satışta

Kaliteli aramid malzemeden yapılan PITAKA 15 Aralık’ta Amazon raflarında yerini alacak. Ürüne için Amazon'dansipariş verebilirsiniz
Iphone Kullanıcılarının En Sevdiği Iphone X Kılıfı PITAKA MagcaseAmazon'da Yeniden Satışta

iPhone kullanıcılarının en çok önemsediği konulardan biri de iPhone cihazlarını en iyi şekilde koruyacak kılıfa sahip olmaktır. iPhone X kılıfı PITAKA, iPhone kullanıcılarının taleplerini en iyi şekilde karşılayan bir kılıf olup bulunması biraz zor bir üründür. Ürünün 15 Aralık’ta Amazon’dan satılmaya başlanacak olanak birçok iPhone kullanıcısını şimdiden heyecanlandırdı. Gerçek aramid maddeden yapılan bu kılıf muhteşem bir koruma sağlayarak sahibi için eşsiz işlevleri yerine getiriyor. Aramid maddesi, ısıya dayanıklı olan ve yüzde yüz koruyan bir maddedir. PITAKA'yı benzersiz kılan ise bu maddeden üretilmesidir. Bu kılıf binlerce dolarlık telefonları en iyi şekilde koruyacak şekilde tasarlanmış. Darbelere ve düşmelerekarşı mükemmel bir koruma sağlıyor. Dış kısmının pürüzlü olması ve aramid maddesinin kaygan olmayanyapısıyla da elde kolayca tutulabiliyor. Çok ince tasarlanmış olması nedeniyle, telefonu çıplak kullanmakla PITAKA'lı kullanmak arasında pek fark olmuyor. Telefonunuzu sizlere hissettiriyor. Hafif bir madde olan aramid ile üretilmesi çok hafif bir kılıf olmasını sağlamış. Ayrıca manyetik karbon fiber havalandırma kaplamasıyla yapışkan bir özelliğe sahip. Böylece araç içinde on kısmında kolayca yapışabiliyor. Telefonunuzu boşluk olmadan sarar ve 3D dış yüzey tasarımıyla elinize kolayca yapışarak telefonunuza kullanım kolaylığı sağlar. Hem işlevsel hem de tasarım olarak mükemmel bir ürün olan PITAKA ile telefonlarınızı daha çok sevdiriyor. Telefonlarınızı kolay kullanmanızı eşsiz görünümüyle sağlıyor.

Erken sipariş vermeniz sizlere avantaj sağlayacaktır

Ürüne ilginin fazla olması ve piyasa yeterli miktarda sunulmaması nedeniyle stoklarda sadece bir kaç saat tutulabilecek PITAKA için şimdiden sipariş vermeniz, ürüne ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. Her ne kadar stoklara 15 Aralık’ta düşecek olsa bile Amazon’dan şimdi sipariş verilebiliyor. Sizler de zaman kaybetmeden siparişi verirseniz kendiniz mutlu edebilirsiniz. Yoksa kısa bir sürede tükenme ihtimalinden yüksek. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızı ve hemen sipariş vermenizi tavsiye ediyoruz.