Huawei’nin Yeni Wi-Fi Yönlendiricisi

Huawei, üretmiş olduğu wifi yönlendirici (router) ile büyük evlerde oldukça büyük bir sorun olan Wi-Fi çekmeme sorununu tamamen ortadan kaldırarak çözüme kavuşturmayı sağlıyor.
Huawei’nin Yeni Wi-Fi Yönlendiricisi

Ünlü Çinli teknoloji devi Huawei piyasaya sunacağı yeni Wifi yönlendiricisi ile büyük evlerde büyük bir soruna dönüşen Evin her tarafından Kablosuz internetin eşit çekmemesi veya hiç çekmemesi durumunu tamamen ortadan kaldırıyor. Huawei tarafından mı duyurulan ve 2018 yılının 2. Çeyreğinin gelmesi ile satışa sunulacak olan bu ürün sayesinde büyük evlere sahip olan ve tek bir modem tarafından Evin her noktasına yeteri kadar internetim ulaşmadığı ortamlar için çözüm sunulacak ve bu ürün sayesinde 16 cihaz sorun yaşanmadan aynı kablosuz ağ hizmetini kullanabilecek.

Huawei Yeni Wi-Fi Yönlendiricisi Özellikleri

Devasa ölçülerde olan evlerde hayatını sürdüren ya da tek bir internet bağlantısını ortak olarak kullanmak isteyen kişilerin oldukça işine yarayacak olan Huawei yeni Wifi yönlendiricisi modemden uzakta olduğunuz zamanlarda bile kablosuz ağ ile internete daha geniş alanlar üzerinden ulaşmanızı sağlıyor. Huawei Router ayrıca 1Gb PLC(Power Line Communication) bağlantısı sunabiliyor.

Huawei tarafından 2018 yılının 2. Çeyreğinden itibaren satışa sunulması beklenen Wifi yönlendirici üzerinde herhangi bir anten ya da kötü görüntü oluşturacak düğmelere sahip olmadığı için aynı zamanda ev dekorasyonunda şık bir eşya olarak da kullanılabilme özelliğine sahip olacak. Kullanılmak  istenen yere göre 3 farklı model olarak piyasaya sürülecek  Huawei  Wifi yönlendiricisi ile ilgili herhangi bir fiyat açıklaması henüz yapılmadı.