Huawei P11 Beklentileri Aşacak

İnternet ortamına yayılan sızıntılara göre Huawei P11 beklentilerin de üzerinde bir kalite ile piyasaya sunulacak. Özellikle kamera konusunda müşterilerini son derece memnun bırakan Huawei P9 ve P10 modelleri ile herkesi büyülemişti.
Huawei P11 Beklentileri Aşacak

Bu özelliklerini daha da ileriye taşıyacak P11'in bazı özelliklerini sizler için yazımızda bir araya getirdik.

3 Arka Kamera

Artık 2 arka kameraya alışmaya başlamıştık ki Huawei 3 arka kameralı telefon çıkarmayı hedefine koydu bile. Bu kapsamda arka kameranın 40 MP olacağı bununla da yetinmeyip x5 zoom özelliğinin de olacağı internetteki sızıntılar arasında yer alıyor.

Selfiecilere Müjde

Huawei P11 sadece arka kamerası ile değil aynı zamanda da ön kamerası ile de beklentilerin üzerine çıkmayı hedefliyor. Bu kapsamda 24 MP ön kamera ile müşterilerinin önüne çıkması beklenen Huawei P11 ile artık selfieler de daha net ve kaliteli olacak.

Öyle ki gece dahi bu kameralar ile en iyi çekimleri gerçekleştirmek mümkün olabilecek. Zira bu kameraların ışıktan faydalanma özellikleri de hayli yüksek olacak.

Donanım Özellikleri

Huawei sadece kamera çözünürlüklerini artırmakla kalmayacak aynı zamanda da donanım özelliklerini de geliştirecek.

Geliştirilen işletim sistemi sayesinde telefonun işlemler sırasında donması ya da zorlanmasının da önüne geçilecektir.

Ayrıca kamera çekiminde de yüz tanıma ve hareketli cisimlere odaklanma gibi konularda da oldukça başarılı bir performans elde etmek mümkün olacaktır.

Huawei bir Çin markası olmasıyla beraber dünyada da giderek yaygınlaşmaktadır. Öyle ki kullanıcıları her geçen gün bu telefonlardan son derece memnun olduklarını dile getirmektedirler.

Bu sebeple ciddi bir kitleye ulaşmayı başaran Huawei hedeflerini daha da yükseltmektedir.

Kullanan kişilerin son derece memnun olması bu ürünün piyasada daha da hızlı bir şekilde yayılmasına da olanak sunmaktadır.

Ancak son olarak şunu da ifade etmek gerekir ki tüm bu bilgiler bir sızıntıdan ibarettir. Dolayısıyla paylaşılan bilgiler doğru olsa da ürünün piyasaya sürülmesine daha çok vakit bulunduğu için bu özelliklerin değişebilmesi de mümkün olmaktadır. Dolayısıyla tam olarak resmi bir açıklama yapılmadan bu bilgiler  hareket etmemek gereklidir.