Huawei P10 İncelemesi

Son yıllarda üst üste pek çok akıllı telefon modeli çıksa da Huwaei P10 çok satan modeller arasında yerini almayı başardı. Bu durumda ise en çok kamera özellikleri ve şık tasarım etkili oldu. Çünkü son yıllarda telefonlarda en çok bunlara dikkat ediliyor.
Huawei P10 İncelemesi

Huawei P10 Tasarımı

Tek parça metal ve ince tasarımı ile göz dolduran ürün, kamera içinse yine Leica işbirliği sayesinde güzel sonuç çıkarmış. İnce formdaki cihazda yuvarlak köşeler, kavisli kenarlar sayesinde telefon hem şık hem de kullanımı oldukça rahat. Üründe çift kamera sunuluyor olması tercih edilmesinin sebeplerinden birisi.

Dayanıklılık

Tek parça metal sayesinde çok şık duran cihaz oldukça sağlam olduğunu da belli ediyor. Ön ekranda Gorilla Glass 5 kullanılan ekran cam çiziklere karşı oldukça dayanıklı. 5.1 inç ekrana sahip olan cihazın ekranı rakiplere göre pek büyük sayılmaz. Ancak tek elle kullanımı oldukça kolay.

Özellikler

Parmak izi okuyucusu ile güvenlik sağlamak mümkün. Cihaz 1080 p çözünürlüğe sahip. Keskinlik ve netlik yeterli seviyede. Siyah renklerde sonuç çok daha iyi. Cihazda 4 GB RAM bulunuyor. Cihazın çalışma hızı ise oldukça seri ve doyurucu. Yüksek profilli oyunlarda da size kolaylık sunan bir cihaz denilebilir. Isınma sorunun ise normal düzeyde olduğunu söylemek mümkün. Cihazın sabit pili bulunuyor ve normal kullanım hakinde bir günü rahatlıkla aşıyor.