GSM Operatörlerinden Enflasyonla Mücadeleye Destek

"Türkiye kazanacak" sloganıyla Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak öncülüğünde açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı'na Türkiye’deki her kesimden destekler devam ediyor. Programa bir destekte GSM şirketlerinden geldi.
GSM Operatörlerinden Enflasyonla Mücadeleye Destek

Enflasyon ile mücadeleye Türkiye’de ki GSM operatörlerinden destek.

"Türkiye kazanacak" sloganıyla Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak öncülüğünde açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı'na Türkiye’deki her kesimden destekler devam ediyor. Programa bir destekte GSM şirketlerinden geldi.Türkiye’de faaliyet gösteren Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak öncülüğünde açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı'na destek kararı aldı.

Türk Telekom yıl sonuna kadar açıklayacağı yeni tarifelerde yüzde 10 indirim uygulayacak.

Vodafone Türkiye de belirlediği bazı tarifelerde yüzde 10 indirim yapacak. Uygulama gelecek hafta itibarıyla başlayacak. Yeni abonelerin yararlanabileceği indirim kampanyası, yıl sonuna kadar sürecek.

Turkcell de abonelerinin internet kotalarını 2'ye katlama kararı almıştı. Yıl sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında "Turkcell"liler aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanabilecek. Ayrıca dijital uygulamalar BiP, TV+, Dergilik, Fizy ve Lifebox'ta geçerli gigabaytların 2 katına çıkarılması kararı alındı.

İlgili Haberler