Fixpack Kasko İle Ürünlerinizi Kaskolayın

Akıllı telefonlar, tabletler, beyaz eşyalar ve ev aletlerine kadar uzanan geniş kapsamlı bir cihaz kasko servisi olarak Fixpack kasko servisi ön plana çıkıyor.
Fixpack Kasko İle Ürünlerinizi Kaskolayın

Kasko yapmak istediğiniz ürünün durumuna göre belirlenen ücreti ödeyerek her koşul altında ne olursa olsun neden sonuç ilişkisi gözetmeksizin garanti hizmeti sunmakta olan Fixpack için dikkat çeken en önemli özellik akıllı telefonlar için bir yıl içerisinde iki kere tamir garantisi sunması.

Fixpack Kasko Hizmeti

Günümüzde teknolojik ürünlerin sürekli gelişmesine yanı sıra özellikle cep telefonu tablet gibi cihazlar başta olmak üzere birçok cihazda darbe kaynaklı, sıvı ile temas gibi durumlar yüzünden pek çok arıza oluyor ve tamir ihtiyacı gerekiyor. Garanti  kapsamında dahi olsa yetkili servislere ulaştırmış olduğumuz cihazlar ilgili sorunun nasıl olduğu yetkili servisler ve sorularak birçok durum kullanıcı hatası olarak belirlenip ekstra ücretler talep ediliyor. Fixpack kasko hizmeti bunların önüne geçerek ne olursa olsun hiçbir şekilde arızanın veya hasarı nasıl oluştuğunu sormadan koşulsuz olarak gerekli tamir işlemini gerçekleştiriyor. Eğer ürününüz veya cihazınız tamir edilemeyecek durumda ise örneğin cep telefonları için bedelinin yüzde 65’i kadar bir miktarı size ödemeyi taahhüt ediyor. Yapmanız gereken tek şey fixpack.com.tr üzerinden faturalı cihazınız ile kayıt olmak ve sizden istenilen bilgileri girmek. Fixpack kasko ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek ve merak ettiğiniz sorulara cevap almak için web sitesi üzerinden gerekli incelemeleri yapabilirsiniz.