Bose Yeni Kulaklıkla İddialı Olduğunu Kanıtladı

Kulaklık sektöründe önde gelen firmalardan Bose, yeni piyasaya çıkardığı ürünle iddialı olduğunu bir kez daha kanıtladı. Rakiplerine meydan okuyan marka şimdi de SoundSport Free adını verdiği bir ürünle piyasada adından bahsettiriyor.
Bose Yeni Kulaklıkla İddialı Olduğunu Kanıtladı

Bu ürün öncesinde SoundSport Wireless adlı ürünle gündeme gelen marka, en son çıkan yeni ürünle eski ürünün tam anlamıyla kablosuz versiyonunu sunuyor. Şimdiden adından bahsettiren kablosuz yeni kulaklık Samsung Gear IconX, Sony WF-100X, B&O Play gibi diğer kablosuz kulaklıkların da rakibi olacağa benziyor.

Bose Soundsport Free Kablosuz Kulaklık Özellikleri

Yolda yürürken ya da spor yaparken kulaklıkların düşmesi sorununu ortadan kaldıran Bose SoundSport Free ürünü,  kauçuk kapaklarla rahat kullanım sunuyor. Ürünün ayırt edici özelliklerinden biri ter ve suya karşı dayanıklı olması ve de 5 saat boyunca devam eden bataryasının olması. Ayrıca olası bir kayıp durumunda kulaklıkların yerini bulabileceğiniz bir sistem de söz konusu.

10 Saat Batarya Kapasitesi

SoundSport Free ürünü, şarj özellikli kutusu sayesinde tam şarjlı haldeyken 2 kez kulaklıkları şarj etme kapasitesine sahip. Bu da hareket ederken fazladan batarya süresi demek oluyor. Yani 10 saatlik batarya kapasitesi ile oldukça rahat kullanım imkânı veriyor. Kulaklıkların üzerinde fiziksel tuşların olması, telefonunuzu çıkarmadan arama, şarkı değiştirme gibi işlemleri kolaylıkla yapmanızı sağlıyor. SoundSport Free aynı zamanda güçlü bir anten sistemine sahip. İki kulaklık arasında bağlantı herhangi bir şekilde sekteye uğramıyor. Senkron kayması gibi sorunlar görülmüyor.