Blackberry Mobile 2018’de 2 Yeni Akıllı Telefon Modeli İle Geri Dönüyor

Uzunca bir süreden bu yana durgun gözüken Blackberry mobil 2018 yılı içerisinde en az iki yeni akıllı telefon modeli çıkaracağına dair söz verdi.
Blackberry Mobile 2018’de 2 Yeni Akıllı Telefon Modeli İle Geri Dönüyor

Uzun süreden bu yana durgun olan ve sessizliğini koruyan Blackberry markası Keyone modeli ve Motion modeli gibi Android işletim sistemine sahip cihazları piyasaya sürerek eski kullanıcılarından bir kısmının inancını tekrar kazanmaya başlamıştı.

Olumlu Geri Dönüşler Kararda Etkili Oldu

Uzun süreden beri Blackberry kullanan sadık kullanıcıları ve diğer akıllı telefonlar yerine Blackberry modellerine geçen kullanıcılar tarafından elde edilen verilerde gelen oldukça kuvvetli geri dönüşler ile TCL BlackBerry Mobile 2018 yılı içerisinde en az 2 tane olmak üzere yine akıllı telefonları piyasaya süreceğine dair kullanıcılarına söz verdi. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda bahsedilen cihazlar sadece farklı renk türlerinde olmayacak. Bu cihazlar tamamen yeni cihazlar olmakla birlikte iki cihazda da Blackberry’nin imzası niteliğinde olan fiziksel klavyeler yer alacak.

BlackBerry Mobile'ın Genel Cihaz Portfolyosu Başkanlığı görevini sürdüren Gareth Hurn tarafından yapılan açıklamada Blackberry’nin imzası niteliğinde olan fiziksel klavyeler hakkında klavye piyasasının Blackberry sayesinde tekrar büyüyeceği ve bu konuda firmanın kendisine güvenin tam olduğu ifade edildi. Güvenlik konusu gereği Blackberry Mobile tarafından piyasaya sunulacak olan 2 yeni cihaz hakkında detaylı bilgi verin şu anki aşama için açıklanmaması firma tarafından tercih ediliyor.