UTAŞ Uşakspor Amedspor maçının hakemleri belli oldu

UTAŞ Uşakspor bu Pazar günü saat 13.00 de Diyarbakır Stadı’nda Amedspor ile karşılaşıyor.

SPOR 14.02.2019, 16:18 29.06.2020, 21:21

UTAŞ Uşakspor Amedspor maçının hakemleri belli oldu

UTAŞ Uşakspor bu Pazar günü saat 13.00 de Diyarbakır Stadı’nda Amedspor ile karşılaşıyor.

SPOR 14.02.2019, 16:18 29.06.2020, 21:21
UTAŞ Uşakspor Amedspor maçının hakemleri belli oldu

Maçın hakemi olarak Rize Bölgesinden Muhammed Ali Metoğlu, yardımcılıkları iseise İstanbul Bölgesinden Efe Kurtuluş ve Rize Bölgesinden Ali Rıza Öztürk olarak belirlendi.

Ligin ilk yarısında Uşak 1 Eylül Stadında oyana maçta iki takım golsüz berabere kalmıştı. Şu anda Amedspor 2. Lig beyaz Grupta 31 puanla 9. sırada, UTAŞ Uşakspor 27 puanla 10. sırada yer alıyor.

Takımların Pazar günü sahaya şu kadrolarla çıkması bekleniyor:

 AMEDSPOR: Erdi Yokuşlu, Yiğitcan Gölboyu, Volkan Geyik, Ömer Karancı, Oğuz Çetinkaya, Hasan Küçcük, Mansur Çalar, Nezir Özer, Umut Koçin, Furka Yaman, Muhammed Burak Taşdemir.

UTAŞ UŞAKSPOR: Ersin Aydın, Kerem Çağatay, Murat Gürbüzerol, Tayfun Pektürk, Emrah Uzun, Oğuzhan Kayar,  Fatih Aydın, Nuri Melih Mursal, Muahmmed Rıdvan Özdemir, Semih Beyaz, Hikmet Balioğlu

TFF 2. LİG 21. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

09.02.2019 13:30    KEÇİÖRENGÜCÜ  1-0      SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

09.02.2019 13:30    SARIYER      3-0      GÜMÜŞHANESPOR

10.02.2019    BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR  3-0 GAZİANTEPSPOR

10.02.2019 13:30    YILPORT SAMSUNSPOR  1-0    EYÜPSPOR

10.02.2019 13:30    HACETTEPE SPOR  1-1   AMED SPORTİF FAALİYETLER

10.02.2019 13:30    UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.    0-0      SAKARYASPOR A.Ş.       

10.02.2019 13:30    NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5-1 MANİSASPOR

10.02.2019 13:30    BAYRAMPAŞA       0-1      ANKARA DEMİRSPOR    

10.02.2019 13:30    KASTAMONUSPOR 1966  0-1    İNEGÖLSPOR

TFF 2. LİG BEYAZ GRUP 22. HAFTA MAÇ PROGRAMI

16.02.2019 13:30    BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.   

16.02.2019 13:30    EYÜPSPOR -           KEÇİÖRENGÜCÜ 

16.02.2019 13:30    ANKARA DEMİRSPOR     -           YILPORT SAMSUNSPOR           

17.02.2019    GAZİANTEPSPOR -           KASTAMONUSPOR 1966           

17.02.2019 13:00    AMED SPORTİF FAALİYETLER - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 

17.02.2019 13:00    GÜMÜŞHANESPOR - HACETTEPE SPOR   

17.02.2019 13:30    SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - SARIYER           

17.02.2019 13:30    İNEGÖLSPOR - BAYRAMPAŞA

17.02.2019 17:00    SAKARYASPOR A.Ş.  -    MANİSASPOR

Yorumlar (0)