Uşakspor'a destek gecesinde 10 milyon TL'ye yakın para toplandı

Ne yazık ki almış olduğu üst üste mağlubiyetlerle bir alt lige düşen Uşakspor'da yönetim Uşak Belediyesi'ne geçmişti. Düzenlenen gecede 10 milyon liraya yakın destek parası toplandı.
Uşakspor'a destek gecesinde 10 milyon TL'ye yakın para toplandı

Geride bıraktığımız sezona büyük umutlarla başlayan, hem teknik direktör değişikliği yapan hem de çok sayıda oyuncu transfer eden Uşakspor bir türlü umduğu başarıyı yakalayamamıştı. Ligde üst üste aldığı mağlubiyetlerle adeta son sıraya demirleyen Uşakspor büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı.

Sezon içerisinde yapılan yeni teknik direktör değişiklikleri de çare olmamış, Uşakspor süreçte büyük maddi zorluklarla da mücadele etmek zorunda kalmıştı. Süreçte ne yazık ki tüm çabalara rağmen ligi son sırada tamamlayan Uşakspor TFF 2. Lig Kırmızı Grup'tan TFF 3. lige düşmüştü. Süreçte Uşakspor için umutlar bir kere daha yeşerdi.

UŞAKSPOR İÇİN 10 MİLYON TL'YE YAKIN PARA TOPLANDI!

Bir alt lige düşen Uşakspor için bu sene yapılan yerel seçimlerde Uşak Belediye Başkanı seçilen Özkan Yalım şirket yönetimini devralacaklarını duyurmuştu. Uşakspor'a can suyu olan haberden sonra umutlar bir kere daha yeşerirken Uşakspor için özel bir gece düzenlendi.

Uşak Kent Tarihi Müzesi'nde düzenlenen gecede iş insanları, sivil toplum kuruluşları ve esnaf odaları yöneticileri ile bir araya gelen Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım bir kere daha Uşakspor'a destek sözü verdi. Geceye katılan isimlerden Uşakspor'a destek amacıyla 10 milyon liraya yakın bağış toplandı.