Uşak Spor transfere doymuyor

Uşak Spor A.Ş. 5 yeni oyuncu ile daha anlaştı. Takımı 10 gün önce devralan Uşak Spor Sportif Hizmetler A.Ş. geçen 10 günlük süreçte 14 yeni futbolcuya imza attırarak, takımı baştan aşağı yeniledi.
Uşak Spor transfere doymuyor

Uşak Spor Sportif Hizmetler A.Ş. Kulüp Başkanı Kıraç Aras, Teknik heyetin raporu doğrultusunda bir kaleci ve libero daha alabileceklerini, hedeflerinin TFF 1. Lig olduğunu açıkladı.

Uşak Spor’u devralan Uşakspor Sportif Hizmetler A.Ş. Teknik Direktör Bülent Akın ve Sportif Direktör Recep Yazıcı ile anlaştıktan sonra iddialı bir takım oluşturmak için kolları sıvadı.

Uşakspor Sportif Hizmetler A.Ş. son olarak; Kahta 02 Spor’dan 1999 doğumlu kaleci Vedat Böyükgül, Hatayspor’dan 23 yaşındaki genç golcü Ahmet Hakan Şahin, Nazilli Belediyespor’dan 31 yaşındaki stoper Onur Demir, Karabükspor’dan 22 yaşındaki stoper Sezer Gündüz, Sakaryaspor’dan 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Azat Tarım’la anlaştı.

Kulüp yönetimi daha önce de Muzaffer Kahrıman, Yavuz Alemdar, İbrahim Ethem Sevinç, Ömer Faruk Canbirdi, Sefa Kanıtemiz, Mehmet Bağlı, Alp Demir, Barkın Yiğit ve Oğulcan İnanç ile resmi sözleşme imzalamıştı.

Kulüp Başkanı Kıraç Aras, TFF 1. Lige en kısa zamanda çıkabilecek bir takım oluşturduklarını, teknik yönetimin raporuna göre 2-3 futbolcu daha alabileceklerini kaydetti.

Uşak Spor Futbol takımı Teknik Direktör Bülent Akın yönetiminde, 28 Ağustos’ta Diyarbakır deplasmanında karşılaşacağı Diyarbekir Spor A.Ş. maçına hazırlanıyor.

(SALİH KILINÇ / HABER)

Kaleci Vedat Böyükgül

Golcü Ahmet Hakan Şahin

Stoper Onur Demir

Orta saha oyuncusu Azat Tarım

Stoper Sezer Gündüz