Türkiye Gürcistan maçı ne zaman, hangi kanalda? EURO 2024 Milli Maç Takvimi

Türkiye Gürcistan maçı ne zaman olacak sorusunun cevabı belli oldu. 1 aylık devam maç sezonu başlıyor. EURO 2024 Milli Maç Takvimi ve merak edilenler haberimizde
Türkiye Gürcistan maçı ne zaman, hangi kanalda? EURO 2024 Milli Maç Takvimi

EURO 2024 F Grubu’nda mücadele edecek olan takımımızın maç takvimi merak konusu oldu. Türkiye ilk maçını Gürcistan ile yapacak. Maçın oynanacağı gün belli oldu. Peki, Türkiye Gürcistan maçı ne zaman, hangi kanalda? EURO 2024 Milli Maç Takvimi haberimizde

Aktarılan sın habere göre A Milli futbol takımımız ilk maçında Gürcistan ile karşılaşacak. Maçın tarihi ve saati şimdiden araştırma konusu oldu. Peki, Gürcistan Türkiye maçı ne zaman, hangi kanalda oynanacak?

F GRUBUNDA HANGİ TAKIMLAR VAR

Gürcistan Türkiye EURO 2024 maçı araştırma konusu olmaya devam ediyor. F grubu içerisinde yer alacak olan takımımızla birlikte aynı grup içerisinde Portekiz, Çekya ve Gürcistan yer alacak. İlk maçlar bütün takımlar için aynı öneme sahip olacak. Peki, Gürcistan Türkiye maçı ne zaman oynanacak? Tarihi belli oldu.

TÜRKİYE GÜRCİSTAN MAÇI

Türkiye Gürcistan maçı 18 Haziran 2024 tarihinde Türkiye saati ile saat 19.00’da oynanacak. Maçın Signal Iduna Park’ta oynanacağı ifade edilirken maçın TRT 1 ekranlarında şifresiz ve naklen bir şekilde yayınlanacağı öğrenildi.

TÜRKİYE MAÇ TAKVİM

Türkiye Gürcistan maçı kadar Türkiye maç takvimi de araştırma konusu oldu. A Milli takımımız sırası ile Gürcistan, Çekya ve Portekiz ile karşı karşıya gelecek.

İlk maç: 18 Haziran Gürcistan ile

İkinci maç: 22 Haziran Portekiz ile

Üçüncü maç: 26 Haziran Çekya ile oynanacak.

Oynayacağımız maçların hepsi TSİ 19.00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.