Tofaş maçının ardından 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin ikinci haftasında TOFAŞ'a 86-73 mağlup olan Muratbey Uşak'ın başantrenörü Ozan Bulkaz, sezona kötü başlamış gibi göründüklerini ancak kısa zamanda toparlanacaklarını söyledi.
Tofaş maçının ardından 

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, iki sakat oyuncunun olmasının sonucu etkilediğini belirten Bulkaz, şunları kaydetti:

"Sezona kötü başladık gibi görünüyor ama bir şekilde üstesinden geleceğiz. İki sakat oyuncu bizi çok etkiledi. Tabii yeni gelen oyuncularla ve onlarsız oynamanın zorluğunu yaşıyoruz. Ama biz zorlukların üstesinden gelmeyi bilen bir takımız. Bir an önce ilk galibiyetimizi alıp, bir çıkış yakalamak istiyoruz. TOFAŞ kötü bir takım değil. Maça biraz daha erken tutunabilseydik kazanabilirdik." 

"TOFAŞ cephesi"

TOFAŞ Başantrenörü Orhun Ene, karşılaşmada iyi oynayarak, galip geldiklerini vurguladı.

Karşılaşmada erken fark yakaladıklarını aktaran Ene, şunları söyledi:

"Zor bir deplasmana geldik ama buradan istediğimizi aldık. Lig maçı sonrası hemen Avrupa kupasına konsantre olmak zorundayız. Yorucu bir tempo var. Neticede bu maçı kazandık. Üç gün sonra oynayacağımız Avrupa kupası maçına hazırlanacağız. Ligin ilk devresini içeride ve dışarıda iyi geçirebilirsek, ikinci devrede daha iyi bir noktaya gelebileceğimizi düşünüyorum.