Pınar Karşıyaka maçının ardından

Muratbey Uşak Başantrenörü Bulkaz: "Kazanmamız gereken bir maçtı, kazanamadık, tabii ki çok üzgünüz. Yönetimimiz bir karar alırsa saygıyla uyarız"
Pınar Karşıyaka maçının ardından

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 11. hafta karşılaşmasında sahasında Pınar Karşıyaka'ya 92-86 yenilen Muratbey Uşak'ın başantrenörü Ozan Bulkaz, kazanmaları gereken bir maçı kaybettiklerini belirterek, "Yönetimimiz bir karar alırsa saygıyla uyarız." dedi. 

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Bulkaz, kariyeri boyunca en çok üzüldüğü maçlardan birini yaşadığını söyledi. Hafta boyunca maça iyi hazırlandıklarını aktaran Ozan Bulkaz, şunları kaydetti:

"Kazanmamız gereken bir maçtı, kazanamadık, tabii ki çok üzgünüz. Yönetimimiz bir karar alırsa saygıyla uyarız. Onun haricinde yapacak çok az şey var. Çalışmaktan başka şansımız yok. Yüzde yüz kazanmamız gereken bir maçtı."  

"Pınar Karşıyaka cephesi "

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Aleksandar Trifunovic ise galibiyetten dolayı oyuncularını kutladı. 

Her iki takım için de önemli bir karşılaşma olduğuna dikkati çeken Trifunovic, "Sezonun üçte birlik bölümü bitti, henüz çok erken panik yapmamak gerek ama üstümüzde bir stres vardı. Psikolojik olarak oynaması zor bir maçtı. Oyun planına sadık kaldığımız ve kazandığımız için mutluyum. Sadece maçın ilk 2-3 dakikası ile üçüncü periyodun ilk dakikaları iyi değildik. Uşak ekibini verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.