Kütahya'da milli maç heyecanı dev ekranda yaşandı

A milli futbol takımımız dün EURO 2024 Avrupa Şampiyonası’nda ilk maçına çıkarken Gürcistan'a karşı oynanan maçı Kütahyalılar dev ekranda hep birlikte takip etti.
Kütahya'da milli maç heyecanı dev ekranda yaşandı

A Milli Futbol Takımı dün EURO 2024 Avrupa Şampiyonası’ndaki ilk maçına çıkarken tüm Türkiye maçı izlemek için ekranlarının başına kilitlenmişti. Şampiyonada çıktığı ilk maçını güçlü rakibi karşısında yenmeyi başaran kırmızı beyazlı takımımızı Kütahyalılar dev ekranda takip etti.

KÜTAHYA BELEDİYESİ MİLLİ MAÇI DEV EKRANDA YAYINLADI!

Kütahya Belediyesi, A Milli Futbol Takımımızın EURO 2024 Avrupa Şampiyonası’ndaki ilk mücadelesi olan Gürcistan maçını dev ekrandan yayınladı.

mac-1.jpg

Ellerindeki Türk bayraklarıyla maçı izleyen Kütahyalılar, maç sonunda gelen galibiyetle büyük bir coşku yaşadı. Belediye Başkanı Eyüp Kahveci de, Euro 2024 Avrupa Şampiyonası'nda Gürcistan'la karşılaşan milli takımımızın maçını belediye bahçesinde bulunan dev ekranda vatandaşlarla birlikte izledi.

mac-2.jpg

Milli takımımızın 3-1'lik galibiyetiyle sonuçlanan maçın ardından Başkan Kahveci, milli takımımızı tebrik ederek, etkinliğe katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerini sundu.

mac-3.jpg

Milli maç için bir kere daha Türkiye tek yürek haline gelirken Kütahya'da da belediye tarafından yapılan organizasyon yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar bir araya gelerek güzel havanın tadını çıkardı ve milli maçı hep birlikte izleyerek galibiyet sevinci yaşadı.

Kaynak:Haber Kaynağı