İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı Zafere Doğru Kanatlandı

TB2L’de zaferden zafere koşan İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı, 25 Aralık Pazar günü evinde Nadir Gold Basketbol Takımını ağırlıyor.
İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı Zafere Doğru Kanatlandı

Kulüp Başkanı Osman Tekbaş, ücretsiz olan maça bütün Uşaklı basketbol severleri davet ederek son dönemde takı olarak yukarı doğru bir ivme yakaladıklarını ve Süper Lig hedefine doğru karalılıkla ilerlediklerine vurgu yaptı.

Yeniden Süper Lige çıkmak için adım adım ilerliyor

TB2L’de lider ev diğer 2 takımla aynı puana sahip olmasına ve averajda hepsinden iyi olmasına rağmen bu yıl uygulanan garip bir sıralama yüzünden 4. sırada yer alan İlkler Şehri Uşak basketbol Takımı bu hafta 9 puanla 6 sırada yer alan Nadir Gold Basketbol Takımını konuk ediyor.

Pazar günü Üniversitesi Spor Salonu’nda ücretsiz oynanacak bu maç, Uşak basketbol takımı için çok büyük önem taşıyor. Çünkü rakiplerin bu hafta aldığı sonuçlara göre liderlik koltuğuna oturma şansı var.

“Sen yoksan bir eksiğiz”

Taraftarları maça davet eden İlkler Şehri Uşak basketbol Spor Kulübü Başkanı Osman Tekbaş, “Türkiye Basketbol 2.Ligi 7.haftasında evimizde Nadir Gold İstanbul Basket'i ağırlıyoruz. Sen yoksan bir kişi eksiğiz. 25 Aralık Pazar günü saat 15:00’de Uşak Üniversitesi Spor Salonunda buluşuyoruz.

Son dönemde iyi bir ivme yakaladık. Hedefimize doğru büyük bir kararlılıkla ilerleyeceğiz.

Bu şehir geçmişte büyük taraftarı ile başarılar yakaladı yine aynı şekilde en büyük gücümüz taraftarımız olacaktır. Mütevazi bir bütçe ile çıktığımız bu yolda elde edilecek başarı bizim için çok kıymetli olacaktır”.

(SALİH KILINÇ / HABER)