Fenerbahçe Başkanlığına aday olan Aziz Yıldırım'dan Manisa çıkarması!

Fenerbahçe Başkanı olmak için yeniden aday olan Aziz Yıldırım bir düğüne katılmak için gittiği Manisa’da Fenerbahçeliler Derneği’ni ziyaret etti.
Fenerbahçe Başkanlığına aday olan Aziz Yıldırım'dan Manisa çıkarması!

MANİSA (İHA) – Hafta içinde Fenerbahçe Başkanı olmak için adaylığını açıklayan eski başkanlardan Aziz Yıldırım bir düğüne katılmak için Manisa’ya geldi. Fenerbahçe’de 20 yıl başkanlık yapan Aziz Yıldırım Manisa’nın Alaşehir ilçesinde bulunan Fenerbahçeliler Derneği’nin davetini kırmadı.

Fenerbahçeliler Derneği’ni ziyaret eden Aziz Yıldırım burada Fenerbahçelilerle görüştü. Aziz Yıldırım’a dernek faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Aziz Yıldırım ise ziyaretten oldukça memnun kaldı.

MANİSA’DA FENERBAHÇELİLERLE GÖRÜŞTÜ!

Manisa'nın Salihli ilçesindeki bir düğün törenine katılmak üzere kente gelen Aziz Yıldırım, düğün töreni öncesi Alaşehir ilçesindeki Fenerbahçeliler Derneğini ziyaret etti. Ziyarette Yıldırım'a Alaşehir ilçesine ait yöresel ürünler hediye edildi.

Eski başkan Yıldırım'ın Salihli'de olduğunu öğrendikten sonra kendisini davet ettiklerini ve daveti geri çevirmediği için Yıldırım'a teşekkür ettiklerini söyleyen Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Yavuz, dernek çalışmaları hakkında Yıldırım'a bilgi verdi.

Derneğin daveti üzerine buluşmaya katılan Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, "Spor alanında büyük katkıları olan Aziz Yıldırım’ı üzümün başkenti Alaşehir’de ağırlamaktan çok mutlu olduk" dedi.

Fenerbahçelilerden böylesi bir davet aldığı için mutlu olduğunu belirten Aziz Yıldırım, "Alaşehir Fenerbahçeliler Dernek üyeleri beni davet ettiler, çok mutlu oldum. Salihli’de bir düğüne katılacağım. Fırsat bulabilirsem sizleri tekrar ziyaret edeceğim" diye konuştu.

Ziyarette dernek üyeleri Aziz Yıldırım ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler. Aziz Yıldırım ilerleyen günlerde Ali Koç ile başkanlık yarışına girecek. 2018 yılında yine iki isim kongrede karşı karşıya gelmiş ve Ali Koç seçimi büyük bir farkla kazanmıştı.