Denizli Çameli Belediyespor şampiyonluk kupasına kavuştu!

Denizli 2. Amatör Ligi Grup şampiyonu olan Çameli Belediyespor hasretle beklemiş olduğu şampiyonluk kupasına kavuştu.
Denizli Çameli Belediyespor şampiyonluk kupasına kavuştu!

Yeşil sahalarda son derece zorlu geçen sezon tamamlanmış, oynanan maçlarda alınan puanlara göre liglerde sıralamalar belirlenmişti. Haziran ayında sona eren liglerde şampiyonluk kupaları teslim edilmeye devam ederken Denizli 2. Amatör Ligi Grubunda şampiyon olan Çameli Belediyespor'da kupasına kavuşan takımlar arasında yer aldı.

DENİZLİ 2. AMATÖR LİG ŞAMPİYONU ÇAMELİ KUPASINA KAVUŞTU!

Denizli 2. Amatör Ligi Grubunda şampiyon olan Çameli Belediyespor, şampiyonluk kupasını törenle aldı. Gösterdiği performansla Denizli 2. Amatör Ligi Grubunu şampiyon olarak tamamlayıp 1. Amatör Lige yükselen Çameli Belediyespor kupasına kavuştu.

kupa-1.jpg

1. Amatör Ligine yükselen Çameli Belediyespor'a şampiyonluk kupası törenle teslim edildi. Yapılan törende şampiyonluk kupasını Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ve Futbol İl Temsilcisi Cihan Çoban ile birlikte takdim etti.

kupa-2.jpg

Büyük coşku yaşayan Çameli Belediyespor yönetim, teknik heyet ve oyuncularını kutlayan Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Çameli Belediyespor'umuzu kutluyor ve 1. Amatör Ligde başarılar diliyoruz” dedi.

kupa-3.jpg

Düzenlenen kupa töreninde hem futbolcular hem de yeşil siyahlı takıma gönül veren taraftarlar büyük sevinç yaşarken futbolcular çimlerin üzerinde kupa sevincini doyasıya yaşadılar. Geride bıraktığımız sezonu birinci olarak tamamlayan Çameli Belediyespor yeni sezonda Denizli 1. amatör lige yükselmiş oldu.

Kaynak:Haber Kaynağı