Denizli Büyükşehir sporcuları kış şampiyonasını boş geçmedi!

Gebze'de gerçekleştirilen Türkiye Açık Su Yüzme Kış Şampiyonası'na katılan Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Takımı elde ettiği başarılarla göz doldurdu.
Denizli Büyükşehir sporcuları kış şampiyonasını boş geçmedi!

Kocaeli Gebze'de düzenlenen şampiyonaya katılan Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Takımı burada elde ettiği derecelerle bir kere daha Denizli'yi gururlandırmayı başardı. Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından gerçekleştirilen şampiyona yoğun ilgi görmüştü.

Denizli Büyükşehir Belediyespor'da düzenlenen turnuvaya katılırken Türkiye Açık Su Yüzme Kış Şampiyonası müsabakalarında elde edilen başarılar göğüs kabarttı. Müsabakalarda Denizli'yi temsil eden sporcular çeşitli branşlarda ve farklı yaş gruplarında madalyala ulaşmayı başardı.

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR YÜZME TAKIMI GÖĞÜS KABARTTI !

Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Takımı Gebze’de düzenlenen Türkiye Açık Su Yüzme Kış Şampiyonası müsabakalarında aldıkları derecelerle bir kez daha Denizli’yi gururlandırdı. Türkiye Yüzme Federasyonu’nun haftasonu Kocaeli’nin Gebze ilçesinde düzenlediği Türkiye Açık Su Yüzme Kış Şampiyonası müsabakalarına Denizli Büyükşehir Belediyespor damgasını vurdu.

sampiyona-3.jpg

Müsabakalara katılan Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Takımı sporcusu İbrahim Burhan 13 Yaş Erkekler 3000 metre serbest stilde Türkiye Şampiyonu olurken kazandığı altın madalya ile büyük sevinç yaşadı.

sampiyona-3-001.jpg

Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Takımı sporcuları Azra Selin Sert 11 Yaş 1000 metre serbet stil Türkiye 3’üncüsü, Deniz Kılınç 14 Yaş Erkekler 5000 metre Türkiye 5’incisi ve Ayşenur Aydın 11 Yaş 1000 metre serbest stil Türkiye 8’incisi olarak aldıkları derecelerle bir kez daha Denizli’yi gururlandırdı.

Sporcuların elde ettikleri başarılar büyük sevinç yaşatırken bir sonraki turnuvada daha büyük başarılara imza atılmasını sağlamak adına çalışmalar başladı. Sporcular belediye bünyesinde hocaları ile çalışmalarını sürdürecekler.