Banvit maçının ardından

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 7. hafta karşılaşmasında sahasında Banvit'e 89-71 yenilen Muratbey Uşak'ın başantrenörü Ozan Bulkaz, "Çok fazla dramatik bir şey yok. 3 galibiyetle play-off çizgisinde olan takımlar var, ben de dahil bir şeyler yapmalıyız." dedi.
Banvit maçının ardından

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Bulkaz, kazanmaları gereken bir maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi. 

Yönetimin ve kendisinin bir şeyler yapması gerektiğini kaydeden Bulkaz, "Küçük bir aramız var, hafta sonu maç yok, bu arayı iyi değerlendirip, toplantılar yapıp hamle yapılması lazım. Uşak'ın lehine ne yapılması gerekiyorsa yapılacak. Çok fazla dramatik bir şey yok. 3 galibiyetle play-off çizgisinde olan takımlar var, ben de dahil bir şeyler yapmalıyız." diye konuştu. 

Muratbey Uşak oyuncusu Tayfun Erülkü ise önemli bir maçı kaybettiklerini belirtti.

Banvit cephesi

Banvit Başantrenörü Sasa Filipovski ise önemli bir galibiyet aldıklarını ifade etti. 

Özellikle ilk üç çeyrekte çok iyi basketbol oynadıklarını aktaran Filipovski "Uşak takımının iyi oyuncuları var, onları da tebrik ediyorum, onlar da iyi işler yaptı. Kazandığımız için çok mutluyum. Çok güzel bir basketbol atmosferi vardı, kendi taraftarlarımızı da kutlamak istiyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Banvit'in oyuncusu Tolga Geçim de maçın başında gösterdikleri sertliğin sonucu belirlediğini bildirdi.